Home
Pudër
THE ONE
THE ONE Illuskin Pressed Pudër

Përshkrim

Zbuloni pudrën e lehtë të THE ONE. Tekstura e saj e mëndafshtë është krijuar për të ndihmuar në turbullimin e papërsosmërive dhe zhdukjen e shkëlqimit. Një çantë make-up duhet!

Aplikojeni pas fondatinës/korektorit duke përdorur aplikues sfungjeri ose furçë pluhuri.

Teknologjia e fokusimit të butë e krijuar për të ndihmuar në turbullimin e papërsosmërive. Perlat ndriçuese i japin lëkurës një shkëlqim natyral dhe pa shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
TALC, ZEA MAYS STARCH, MICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, MAGNESIUM MYRISTATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DEHYDROACETIC ACID, SALICYLIC ACID, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, LAURIC ACID, TOCOPHEROL, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.