Home
Maskara
Giordani Gold
GG Angel Caress Lengthening Maskarë

Përshkrim

Gjatësia e lartë dhe përcaktimi hyjnor me një aplikim të butë dhe përkëdhelës. Me furçën e parë të maskarës Oriflame me fibra të buta me pendë dhe një formë krahu që zgjat butësisht dhe ndan qerpikët tuaj.Vitamina siguron mbrojtje dhe ushqim të qerpikëve, menjëherë dhe me kalimin e kohës.


 • Qerpikët natyralë ndihen më të fortë. *
 • Qerpikët natyralë duken më të shëndetshëm. *
 • Qerpikët natyralë ndjehen të ushqyer thellë. *
 • Gjendja e qerpikëve natyralë duket e përmirësuar dukshëm. *

Ilaç për aktivizimin e qerpikëve:


 • Inkurajon rritjen e qerpikëve që duken më të gjatë.
 • Ndihmon në forcimin e qerpikëve nga brenda jashtë.
 • Ndihmon në rritjen e densitetit të qerpikëve me pamje më të plotë.
 • Ndihmon në zvogëlimin e rënies së qerpikëve.


*testuar nga konsumatori

 • Filloni aplikimin në mes të qerpikëve, duke përdorur anët e furçës së sheshtë për të ngritur qerpikët lart nga rrënja. Rrotulloni dhe krehni ndërsa rrëshqitni.
 • Përsëriteni në cepin e brendshëm dhe të jashtëm të qerpikëve.
 • Përsëriteni sipas dëshirës për të rregulluar.
 • Përdorni majën e furçës për të lyer qerpikët e brendshëm të vështirë për t'u arritur dhe qerpikët e vegjël të poshtëm.

I mbushur me Vitaminë Cloud për mbrojtjen dhe ushqimin e qerpikëve, për të ndihmuar qerpikët të rriten më gjatë, më të fortë dhe të mbrojnë nga pasojat e panevojshme. Pilula aktivizuese e qerpikëve, e cila mbështet gjatësinë, forcën dhe vëllimin e qerpikëve, kombinon vetitë e jashtëzakonshme të rritjes së qerpikëve të një Pro-Vitamine të Çmuar dhe Peptidit të Fuqishëm.


Re Vitamina:

 • Qerpikët natyralë ndihen më të fortë. *
 • Qerpikët natyralë duken më të shëndetshëm. *
 • Qerpikët natyralë ndjehen të ushqyer thellë. *
 • Gjendja e qerpikëve natyralë duket e përmirësuar dukshëm. *

*Testuar nga konsumatori


Ilaç për aktivizimin e qerpikëve:

 • Inkurajon rritjen e qerpikëve që duken më gjatë.
 • Ndihmon në forcimin e qerpikëve nga brenda jashtë.
 • Ndihmon në rritjen e densitetit të qerpikëve me pamje më të plotë.
 • Ndihmon në zvogëlimin e rënies së qerpikëve.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, ORYZA SATIVA CERA, STEARIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, PALMITIC ACID, METHYLGLUCAMINE, COPERNICIA CERIFERA CERA, HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA, ACACIA SENEGAL GUM, PVP, CYCLOPENTASILOXANE, VP/EICOSENE COPOLYMER, SILICA, CYCLOHEXASILOXANE, PANTHENOL, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, CERA ALBA, PHENOXYETHANOL, SYNTHETIC WAX, SHOREA ROBUSTA RESIN, LINOLEIC ACID, IMIDAZOLIDINYL UREA, DIMETHICONE, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED OLIVE OIL MYRISTYL ESTERS, TOCOPHERYL ACETATE, OLEIC ACID, BHT, PEG-12 DIMETHICONE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, LINOLENIC ACID, DISODIUM PHOSPHATE, SODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, +/-: CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.