Home
Grimi
Giordani Gold
Giordani Gold Lajner me Stil Ikoni Hibrid

Përshkrim

Sytë e përcaktuar në mënyrë ikonike, kujdes i bukur


Rrëshqitës i lëmuar i syve me ngjyrë të zezë dhe me ngjyra të kujdesshme për të krijuar një pamje më të përcaktuar të syve.

Një aplikues i flokëve i përpunuar, 300 jep një pastrim sensual të saktësisë ledhatuese të kombinuar me një ngjyrë të qëndrueshme, të pigmentuar thellë në një përfundim të shpejtë të satenit të thatë.


I mbushur me përbërës të kujdesshëm për të ndihmuar në qetësimin dhe hidratimin e zonës tuaj të syve.

Hapi 1: Filloni aplikimin në cepin e brendshëm të syrit, duke përdorur goditje të lehta, të qëndrueshme dhe duke punuar jashtë.


Hapi 2: Vendosni presion të lehtë për vija shumë të sakta dhe të imta dhe shtoni më shumë presion për të krijuar vija më të trasha dhe më të guximshme.


Hapi 3: Përsëriteni dhe shtresoni derisa të arrini pamjen tuaj të dëshiruar.

Aplikuesi unik hibrid:

Me afërsisht 300 qime të buta si pendë për një aplikim sensual dhe saktësi të patëmetë.


Lëmueshmëria e kushtueshme: Rrëshqet nëpër lëkurë për të krijuar një përkufizim të përsosur, furça mbetet e lagur ndërsa e përdorni.


Artistikë precize: Forma unike e majës ju lejon të krijoni vija shumë precize, të holla ose aq të guximshme sa dëshironi.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, CETEARETH-25, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, PPG-26-BUTETH-26, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, BISABOLOL, DISODIUM EDTA, C11-15 PARETH-7, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, ETHYLPARABEN, POTASSIUM SORBATE, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHEROL, CI 77266 (NANO)
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.