Home
BB & CC Kremat
Giordani Gold
Giordani Gold Cream Caress SPF 30 + UVA Protection CC Kremë

Përshkrim

Krem i rafinuar për korrigjimin e ngjyrave me përbërës natyralë me origjinë 95%, për një pamje të shëndetshme dhe çehre natyrisht të përsosur. Ekstrakti Nordic Pine Tree dhe Moisturizer Fusion ndihmojnë në hidratimin, shëndoshjen dhe kujdesin për lëkurën tuaj. Formulë e lehtë, ledhatuese.


  • Pastroni majat e gishtërinjve - butësisht hidheni në lëkurë duke filluar në qendër të fytyrës dhe përziejeni jashtë duke përdorur lëvizje të lëmuara rrethore.
  • Beauty Blender - vendosni butësisht mbi lëkurë dhe përdorni blenderin e bukurisë në një lëvizje të butë përgjimi për një përfundim të barabartë.
  • Furça e bazës - merrni një sasi të vogël kremi nga pjesa e pasme e dorës tuaj dhe punoni pa probleme në lëkurë duke përdorur goditje të buta dhe të shkurtra. Filloni në qendër të fytyrës dhe punoni jashtë.

Nordic Pine and Moisturizer Fusion jep lagështi plumbing të lëkurës për 10 orë. Rigjallëron dhe ndriçon lëkurën për një çehre të shëndetshme. Përmirëson butësinë dhe zhdërvjelltësinë e lëkurës.


Pigmentet minerale të veshura barazojnë tonin e lëkurës, korrigjojnë shfaqjen e skuqjes dhe zvogëlojnë shfaqjen e njollave dhe njollave të errëta.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, DICAPRYLYL ETHER, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ZINC OXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, TITANIUM DIOXIDE (NANO), TITANIUM DIOXIDE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, MAGNESIUM SULFATE, SODIUM CHLORIDE, SILICA, GLYCERYL CAPRYLATE, STEARALKONIUM HECTORITE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, PROPYLENE CARBONATE, SODIUM BENZOATE, ALUMINA, STEARIC ACID, HYDROGENATED LECITHIN, PARFUM, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, LYSINE, CITRIC ACID, MAGNESIUM CHLORIDE, PINUS SYLVESTRIS LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.