Home
Pudra të lëngshme
Giordani Gold
Giordani Gold Pure Úforia Pudër

Përshkrim

Bazë e ndritshme, e kujdesshme, e lehtë për një shkëlqim që mund ta shihni dhe ndjeni. Giordani Gold Pure Úforia përmban një treshe përparimesh për t'ju dhënë një shkëlqim vezullues.


Crystal Glow Fusionështë një përzierje e peptideve të shkëlqimit dhe harmonizimit të pigmenteve për të barazuar njollat ​​e errëta dhe për të fshehur skuqjen për një shkëlqim shkëlqyes,

Harmony Essenceështë një teknologji unike e strukturës e frymëzuar nga natyra për një ndjenjë euforike gjatë aplikimit. HydraBlend është një kombinim i përbërësve të krijuar për të hidratuar lëkurën tuaj nën sipërfaqe, për shkëlqim nga brenda.

Giordani Gold Pure Úforia ju jep mbulim të mesëm, të ndërtueshëm, kështu që shtresoni sipas dëshirës. SPF 35+.

Aplikoni në lëkurën e pastruar.

  • Përdorni furçën e fondacionit Giordani Gold Flawless për të futur fondatinën në lëkurën tuaj duke përdorur goditje të shkurtra. Dizajni me kënd e bën të lehtë arritjen në anët e hundës dhe rreth syve.
  • Mund të aplikohet gjithashtu duke përdorur majat e gishtërinjve ose ndonjë mjet bukurie.

Aplikoni lehtë në fillim dhe shtroni sipas dëshirës.

Harmony Essence është një teknologji e avancuar e strukturës e krijuar për t'ju dhënë një ndjenjë euforike kur aplikoni. Ai përmban një molekulë në strukturën natyrore të lëkurës tuaj. Kur aplikoni fondatinën, lëkura juaj njeh molekulën, duke nxitur një ndjenjë lumturie ndërsa aplikoni.


Crystal Glow Fusion është një përzierje unike e peptideve të shkëlqimit dhe harmonizimit të pigmenteve për të barazuar tonin e lëkurës dhe për të zvogëluar njollat ​​e errëta të dukshme dhe skuqjen për një shkëlqim vezullues.


HydraBlend shton lagështi në lëkurë, për ta lënë atë të ndjehet e kujdesur dhe të duket më shkëlqyese.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYLENE GLYCOL, DIISOPROPYL ADIPATE, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, LAURYL PEG-10 TRIS(TRIMETHYLSILOXY)SILYLETHYL DIMETHICONE, NYLON-12, SODIUM CHLORIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, SILICA, ALUMINA, CAPRYLYL GLYCOL, STEARIC ACID, DISODIUM EDTA, PARFUM, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, CETYL PALMITATE, LECITHIN, POLYSORBATE 80, SORBITAN STEARATE, BIOSACCHARIDE GUM-4, BHT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, HYDROGENATED LECITHIN, TOCOPHEROL, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-10, +/-: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.