Home
Lajner për sy
THE ONE
THE ONE Kohl Eye Pencil-laps per sy

Përshkrim

Qendrueshmeri të gjata, laps për sytë prej kohi të papërshkueshëm nga uji me fund mat dhe një strukturë të butë që është komode për tu aplikuar dhe vendosur. Bërë me një formulë ultra-pigmentesh për ngjyra të tepërta dhe qëndroni të vendosur sytë që digjen vetëm në një goditje. Qëndron në vend për 16 orë pa u zbehur ose smudging. Testuar nga ana okulmologjike.

Vizatoni një vijë nga këndi i brendshëm i syrit dhe punoni jashtë për të përcaktuar sytë. Smudge për një pamje smoky.

Vetëm e zezë

Lapsi për sytë ONE Kohl është formuluar me karbon të zi për shpërblim me ngjyra ultra të zeza. Jep pigmentim të jashtëzakonshëm për të krijuar pamje vërtet tërheqëse të syve. Projektuar për përkufizim intensiv dhe ndikim të fuqishëm në çdo goditje.


E zezë dhe kafe

LAMORI ONE Kohl Eye është formuluar me një Film me Performancë të Lartë për të ofruar veshin e jashtëzakonshëm të qëndrueshëm. Sapo të aplikoni, Film Former bllokon pigmentin në kapakët tuaj pikërisht aty ku e vendosët dhe formon një vulë rezistente ndaj ujit, duke parandaluar njollosjen dhe zbehjen, dhe siguron që kapaku juaj i syve të zgjasë një ditë të gjatë.

Të gjithë Përbërësit
DIMETHICONE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, SYNTHETIC WAX, DICALCIUM PHOSPHATE, MICA, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYETHYLENE, DISILOXANE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, CAPRYLYL METHICONE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PROPYLENE CARBONATE, +/-: CI 77499, CI 77491, CI 77510, CI 77266 (NANO), CI 77492
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.