Home
Kremë dite
Novage+
NovAge ecollagen Wrinkle Power Kremë për Ditë SPF 35

Përshkrim

NovAge Ecollagen Wrinkle Kreme e Dites eshte nje kreme e fuqishme multifunksionale, e cila hidraton dhe korigjon rrudhat te le lekuren te bute , te lemueshme dhe te shkelqyeshme, dhe ndihmon ne ngadalesimin e plakjes se lekures.
Tani azhurnuar me një formulë të re dhe të përmirësuar, por me të njëjtën performancë të lartë dhe veprim të fortë në rrudha. Formulimi i ri sjell një përqendrim më të lartë të përbërësve hidratues dhe ushqyes, veprim më të mirë mbi elasticitetin, dhe strukturë të përmirësuar për thithjen më të shpejtë dhe një rezultat të përkryer të butë dhe të rehatshëm.


HIDRATIM GJATË GJITHË DITËS
RRUDHAT DUKEN MË PAK*1
LË LËKURËN TË BUTË, TË MBUSHUR DHE TË NDRITSHME*1

Testuar klinikisht

*1Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.


The light and delicately fragranced cream absorbs easily and intensely hydrates the skin to leave it soft, plump, smooth and radiant. Powered by patented Kremi i lehtë dhe me aromë delikate thith lehtë dhe intensivisht hidraton lëkurën për ta lënë atë të butë, të mbushur, të lëmuar dhe rrezatuese. Mundësuar dhe patentuar Tri-Peptide Technology, and Edelweiss Plant Stem Cell extract and formulated with SPF 35, UVA/UVB filters and pollution protect technology - with a non-greasy after feel.


Teknologjia dhe ekstrakti i qelizave burimore të Edelweiss Plant dhe të formuluara me SPF 35, filtra UVA / UVB dhe ndotja mbrojnë teknologjinë - me një ndjesi jo të yndyrshme.


Në planin afatgjatë, Kremi i ditës Ecollagen Wrinkle Power ndihmon në rritjen ekolagjen prodhuar per te korigjuar rrudhat dhe ndihmon në ngadalesimin e procesit te plakjes se lekures.


Testuar klinkisht nga konsumatori per efikasitet

Testuar dermalotogjikisht


Rutina e kujdesit për lëkurën me 4 hapa NovAge është regjimi juaj ditor për lëkurën rinore, me pamje të shëndetshme në çdo moshë.Është dizajnuar dhe testuar , me rezultate të vërtetuara shkencërisht.


SË PAKU 7 HERË LËKURË MË E MIRË NËSE E NDIQNI RUTINËN TUAJ-TESTUAR KLINIKISHT∆∆.E tëra çfarë ju duhet të bëni është të ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë - dhe të shijoni ndryshimin që bën.


HAPI I 4: NJOMË - RIMBUSH & MBRON

Your day cream provides the final layer of active ingredients in your morning routine. It is designed to help keep your skin hydrated and protected from daytime aggressors.

  • Apply just 5 pea-sized dots of cream - on your forehead, each cheek, your nose and chin.
  • Use your fingertips to gently pat or lightly massage the cream evenly all over your face, avoiding the eye area, until it is fully absorbed.

Kremi juaj ditor siguron shtresën përfundimtare të përbërësve aktivë në rutinën tuaj të mëngjesit.Është krijuar për t'ju ndihmuar të mbani lëkurën tuaj të hidratuar dhe të mbrojtur nga agresorët e ditës.

  • Vendosni vetëm 5 pika kremi në madhësi të bizeles - në ballin tuaj, secilën faqe, hundën dhe mjekrën.
  • Përdorni majat e gishtërinjve për të shtypur butësisht ose masazhuar lehtë kremin në të gjithë fytyrën tuaj, duke shmangur zonën e syve, derisa të thahet plotësisht.


∆∆Rezultatet e provuara klinikisht duke përdorur rutinë të plotë të kujdesit për lëkurën kundrejt ose rutinës fillestare ose rutinës së thjeshtë për NovAge True Perfection, Time Restore, Ecollagen Wrinkle Power dhe Ultimate Lift.

E patentuar nga Tri-Peptide Ekstrakti i Teknologjisë dhe Edelweiss Plant Stem Cell, me SPF 35, UVAmbrojtja, Teknologjia e Mbrojtjes së Ndotjes, Teknologjia InstaSmooth dhe Kompleksi i Hidratimit. Formula e re dhe e përmirësuar sjell:

  • Një përqendrim më i lartë i përbërësve hidratues dhe ushqyes
  • Përbërësit mimikë të lëkurës të cilët ndihmojnë në parandalimin e humbjes së ujit
  • Cilësi e përmirësuar për thithjen më të shpejtë të aktiveve në lëkurë

Patented Tri-Peptide Technology:

Kjo teknologji e klasit me te mire kunder rrudhave rrudhave, e patentuar, kombinon peptidet nga orizi, gruri dhe maja.Tri-Peptide Teknologjia rrit collagjenin-më fuqishëm se tre individët peptides.


Edelweiss Plant Stem Cell ekstrakt:

Ky ekstrakt i Bimës së Qelizës Bimore u zgjodh për aftësinë e tij për të mbrojtur të dy anëtcollagen dhe hyaluronic acidkundër degradimit. Ndihmon për të mbështetur veprimin e Tri-Peptideve Teknologjia dhe pesha e ulët molekulare Hyaluronic Acid to help slow the ta ndihmojë dhe ta ngadalësoje procesin kunder plakjes


SPF 35 dhe UVA mbrojtje:

Mbrojtja UV është mbrojtja më e mirë kundër plakjes së lëkurës. Siguron SPF 35 mbron dhe nga UVA .


Pollution Protect Technology:

Kjo teknologji moderne është krijuar për të mbrojtur lëkurën nga ndikimi negativ i agresorëve mjedisorë si ndotja. Formon një film të padukshëm, të frymëmarrjes, i cili ndihmon që grimcat e dëmshme të ndotjes të vijnë në kontakt me barrierën e lëkurës.InstaSmooth Technology:

Ky përbërës ofron menjëherëmbushje- si përfitimet, të zgjedhura për të plotësuar me afat më të gjatë rrudhat korrigjimi i siguruar nga collagjeni-rrit Tri-Peptide,për një çehre të çastit të rafinuar.


Hydration Complex:

Një përzierje e veçantë e kremrave hidratues provuar klinikisht që siguron hidratim gjatë gjithë ditës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, POLYGLYCERYL-6 DISTEARATE, BETAINE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ARACHIDYL ALCOHOL, JOJOBA ESTERS, TITANIUM DIOXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARFUM, BUTYLENE GLYCOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, BEHENYL ALCOHOL, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, LECITHIN, DECYL GLUCOSIDE, CETYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX, ARACHIDYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-4, ALUMINA, STEARIC ACID, CITRIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, TRITICUM MONOCOCCUM SEED EXTRACT, LEONTOPODIUM ALPINUM CALLUS CULTURE EXTRACT, BHT, GLUCOSE, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED YEAST PROTEIN

NovAge Ecollagen Wrinkle Power menjëherë zbutë rrudhat deri në 49%, dhe ngritë kolagjenin për të korrektuar rrudhat me kalimin e kohës – vërtetuar klinikisht!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.