Home
Serum & përforcues
Novage+
Novage+ Proceuticals Hidratim intensiv për 24 orë

Përshkrim

Pika hidratimi të tejmbushura që nxisin sistemin e shpërndarjes së lagështirës së lëkurës dhe e mbajnë lëkurën të hidratuar për 24 orë. Acidi poliglutamik dhe Algat e Kuqe të Hidrolizuara sigurojnë hidratimin në shtresa të shumta të lëkurës dhe përmirësojnë prodhimin, transportimin dhe mbajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës, ndihmojnë në reduktimin e shenjave të plakjes si vijat e imëta dhe rrudhat.
AQUA, GLYCERETH-26, METHYL GLUCETH-20, GLYCERIN, PROPANEDIOL, BETAINE, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, MARIS SAL, TRIDECETH-9, HYDROXYACETOPHENONE, OLETH-20, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, CARBOMER, PEG-5 ETHYLHEXANOATE, SODIUM POLYGLUTAMATE, SODIUM HYDROXIDE, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM CARRAGEENAN, DISODIUM EDTA
Rutinat Novage+ e çojnë shtresën e produktit në nivelin tjetër, për t'i dhënë lëkurës tuaj më shumë. Çdo produkt është formuluar për të punuar në sinkronizim të përsosur me lëkurën tuaj – dhe njëri-tjetrin – për rezultate optimale. Performanca totale e lëkurës në vetëm katër hapa. Ndiqni rutinën dy herë në ditë, çdo ditë dhe shikoni më shumë rezultate – më shpejt.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.