Home
Mjetet për Banjë & Trup
Love Nature
Love Nature Kids Sfungjer për Dush

Përshkrim

Ky sfungjer miqësor për fëmijët ndihmon që koha e banjës të jetë pjesa më e lagësht, më e pastër – dhe më argëtuese e ditës së tyre! Bërë me celulozë, një material i butë dhe super absorbues që është i butë për lëkurën delikate të fëmijës. Përdoreni së bashku me sapunin e preferuar të fëmijës tuaj ose larjen e trupit për shkumë dhe pastrim - në çdo banjë.


Përmasat kur thahen: 7 x 8 x 0.5 cm

Zgjerohet me ujë

Përdorni sfungjer të lagur me larës për trupin Love Nature Kids ose sapun për të pastruar butësisht lëkurën.

E bërë me celulozë natyrale

Celuloza e ka origjinën nga fibrat natyrore. Sfungjerët e bërë me celulozë janë të ripërdorshëm dhe zakonisht të biodegradueshëm, duke i bërë ato një alternativë më miqësore me mjedisin ndaj plastikës. Ju mund të ndihmoni në ruajtjen e sfungjerit tuaj celuloz duke e shpëlarë tërësisht pas përdorimit, duke shtrydhur butësisht ujin e mbetur dhe duke e ruajtur në një vend të thatë.

Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.