Home
Grimi
OnColour
Paleta e syve OnColour

Përshkrim

Paleta e hijeve me tetë nuanca mat dhe gjysmë të shndritshme për krijimin e një shumëllojshmërie pamjesh mahnitëse të Shën Valentinit. Formulat janë të lehta për t'u përzier, të dizajnuara për përdorim të qëndrueshëm dhe kanë një përfundim të mrekullueshëm prej kadifeje.

Me aplikues, lyeni një hije të lehtë në cepat e brendshëm të syve dhe nën vetull për të hapur syrin dhe për të theksuar kockën e vetullës. Zgjidhni nga nuancat më të errëta dhe aplikojeni në qepallat e mesme dhe të jashtme, duke mos harruar rrudhat.

Teknologjia e prekjes së butë

Formuluar me teknologjinë Soft Touch për një strukturë të butë, të lëmuar dhe një përfundim prej kadifeje për të inkurajuar veshje të rehatshme gjatë gjithë ditës.

Përzierje pigmenti

Përzierja unike e pigmentit është projektuar për ngjyra me mbulim mesatar, me pigmentim të bukur në një gamë të gjerë ngjyrash për pamje të gjallë dhe natyrale të syve.


Të gjithë Përbërësit
TALC, MICA, DIMETHICONE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, MAGNESIUM STEARATE, SILICA, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, CAPRYLYL GLYCOL, TIN OXIDE, PROPYLPARABEN, METHYLPARABEN, CI 77742, CI 77891, CI 16035, CI 77499, CI 77491, CI 77007, CI 42090, CI 77492, CI 15850, CI 19140, CI 15985, CI 45410
OnColour është grim i papërmbajtshëm me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla që ngre menjëherë pamjen tuaj. Merrni OnColour - është e lehtë për t'u përdorur dhe e lehtë për t'u dashuruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.