Home
Aromat
Debonair
Debonair Gentlewoods Ujë Toaleti

Përshkrim

Duke i bërë homazh karizmës së madhe dhe natyrës së shumanshme të njeriut bashkëkohor të sotëm, Debonair Gentlewoods Eau de Toilette hedh poshtë rregulloren me një lulëzim të ri mashkullorie.

RIDEFINIMI I MASKULINITETIT ME NJË TENDERIM TË LIDHUR ME LULE

Zbuloni këtë aromë simpatike mashkullore për zotërinë moderne, ku notat tradicionale të drurit të thuprës së argjendtë nordike takohen papritur me një trëndafil me gjemba të guximshme – të destinuar të intrigojë, të kthejë kokën dhe të fitojë zemra!

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Një grimcë e intrigës me speca bën një përshtypje të parë karizmatike, pasi notat pikante të Piperit të Zi takohen me freskinë e mprehtë të limonit dhe aspektet e pastra aldehidike. Një gjest i papritur lulesh kënaqet, me marrëveshjen e guximshme Thorny Rose Accord - duke i shtuar karakter sensual një zemre aromatike të Clary Sage dhe Geranium. Ashtu si një hijeshi hipnotike, nuancat drunore të Akordit Nordic Silver Birch Accord, Cedarwood dhe Patchouli vazhdojnë, një butësi e sigurt që të kujton një zotëri modern.

Familja e aromave

Woody Floral

Notat

TOP: Piper i zi, Limon, Aldehide

ZEMRA: Akordi i trëndafilit me gjemba, Clary Sage, Geranium

BAZË: Marrëveshja Nordike Mështeknë Argjendi, Druri i Kedri, Patçuli

Nota hero

Marrëveshja nordike e thuprës së argjendtë

Ashtu si natyra shumëplanëshe e zotëriut modern, aspektet e kundërta të Akordit Nordic Silver Birch sjellin një mashkulloritet të fortë dhe një butësi të sigurt në Debonair Gentlewoods Eau de Toilette. Karakteri i sigurt i drurit i shton thellësi dhe intensitet aromës, ndërsa nuancat hipnotike intrigojnë me hijeshi ngushëlluese.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARIN, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, EUGENOL, METHYL 2-OCTYNOATE, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 19140, CI 42090
Debonair është përmbledhja e asaj që do të thotë të jesh zotëri i përsosur modern. Magjepsës, i sofistikuar i cili rrezaton bukuri natyrore.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.