Home
Vaskë dhe Dush
Kujdesi i Trupit
Krema e duarve Love Magnet

Përshkrim

Dhurojini duarve tuaja pak dashuri shtesë për këtë Shën Valentin. Lërini të hidratohen dhe ushqehen me kremin tonë të duarve Love Magnet me seri të kufizuar. Një krem zbutës i formuluar butësisht, me një aromë magnetizuese lulesh dhe qershie që do t'i lërë duart tuaja bukur të lëmuara dhe të buta. Me paketimin e tij romantik dhe modern, bën dhuratën perfekte për ju dhe të dashurit tuaj.

Aplikoni një sasi të vogël kremi në secilën dorë. 
Masazhojeni dhe fërkojeni derisa të përthithet plotësisht, fokusohuni më shumë në zonat me lëkurë të thatë.

Përjetoni një krem ushqyes dhe hidratues duarsh me një aromë që shpreh dashurinë. Lërini ju dhe të dashurit tuaj të magnetizoheni nga kjo aromë romantike.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, HEXYL CINNAMAL, CINNAMYL ALCOHOL, LIMONENE, ISOEUGENOL, PHENOXYETHANOL, CI 14700, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.