Home
Vaskë dhe Dush
Banjë & Dush
Sapuni Love Magnet

Përshkrim

Bari i sapunit Love Magnet pastrues butësisht do t'i lërë duart tuaja të freskëta dhe të pastra me një aromë femërore, romantike lulesh dhe qershie. Formuluar për përdorim të përditshëm me një paketim të bukur, modern që do të dekoroj banjën tuaj dhe do të jetë perfekt si dhuratë për të dashurit tuaj.

Lani me ujë të ngrohtë dhe shpëlajeni.

Përjetoni pastërtinë e butë dhe një aromë që tërheq dashurinë. Lëreni veten të magnetizoheni nga kjo aromë romantike

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, PALM KERNEL ACID, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, CINNAMYL ALCOHOL, CI 77891, CI 16035, CI 77499, CI 17200

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.