Home
Mjete të tjera grimi
THE ONE
THE ONE Brushë për përzierje

Përshkrim

Furçë e butë me performancë të lartë për përzierje të përsosur të grimit të syve. Dizajni i gjerë dhe qimet e buta e me gëzof ofrojnë një pamje të lëmuar dhe të qetë.


Bërë me një dorezë druri të certifikuar të përgjegjshme për mjedisin dhe qime të dendura me cilësi më të lartë, të personalizuara në gjatësinë dhe diametrin e majës për funksionim efikas dhe preciz. Çdo furçë vjen në paketim 100% të qëndrueshëm të ricikluar.

Me lëvizje të buta gjithëpërfshirëse, lyejeni ngjyrën lart ose përdorni një lëvizje anash. Përdorni gamën e plotë të qimeve për një pamje të qetë. Mund të përdoret gjithashtu për të pastruar pluhurin e tepërt.

Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.