Home
Aromat
Ascendant
Ascendant Ujë Tualeti

Përshkrim

Zbukuroni trupin tuaj mashkullor me këtë aromë të fortë, orientale për të nxitur fuqinë tuaj dhe për t'u ngritur lart. E mbushur me energji dinamike, aroma e natyrshme mashkullore kap thelbin e trupit mashkullor, duke nxjerrë ngrohtësi dhe fuqi me notat pikante të kardamonit aromatik. E lëmuar dhe e freskët, me një intensitet që përputhet me forcën tuaj.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL
Oriflame Ascendant Ujë Tualeti. Një aromë e fortë orientale që feston maskulinitetin, me kardamom aromatik që nxjerr ngrohtësi dhe forcë fizike.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.