Home
Lajner për sy
THE ONE
The One Magnetic Set me Çërpikë dhe Lajner

Përshkrim

Falsifikime të palodhura, të përsëritura me qendrueshmeri te gjate


Lehtë për të aplikuar eyeliner magnetik dhe tre stile të ndryshme të rëna të rreme për të përmirësuar pamjen tuaj të syve. Mund të aplikohet permbi Maskaren tuaj të preferuar.


Me një teknologji të përparuar magnetike, vendosni vijëzimin e syve magnetik dhe më pas vendosni qerpikët në vend. Lehtë për t’u hequr, e ripërtëritshme. Pa bujë, mënyrë e sigurt për qerpikët për një pamje të personalizuar të syve.


3 stile për të personalizuar pamjen tuaj


Natyrore

E përsosur për të gjitha rastet kur jeni duke kërkuar një kompliment për maskara tuaj. Gjatësia mesatare dhe dendësia e ulët, u përshtatet të gjithëve.


Wispies

Me dendësi dhe gjatësi mesatare, kjo pamje i shton një shikim drame çdo pamjeje të make-up-it.


Parti

Rock on! Kur është koha për të gjithë dramën, këto qerpikë më të dendur me një formë paksa të ndezur janë perfekte për kur është koha për të festuar.

Te aplikosh:

  • Vendosni eyeliner duke filluar nga këndi i brendshëm i vijës së sipërme të qerpikëve në cepin e jashtëm, lëreni të thahet aplikimi i një shtrese tjetër.
  • Vendosni Maskare të preferuar.
  • Vendosni qerpikët tuaj të rremë në majë të vijëzimit të syve përgjatë vijës së qerpikëve. Shtypni butësisht për tu siguruar në vend. Mund të rregullohet pasi të aplikoni.

Për të hequr:

  • Tërhiqeni lehtë në buzë të qerpikëve të rremë dhe hiqeni butësisht.
  • Projektuar për vendosjen e ripërdorshme.

Teknologjia e Magnetizimit


Mbulim për sytë magnetik

Mbulim për sytë e zi me pigmente magnetike me densitet të lartë që krijojnë një tërheqje magnetike që mban qerpikët në vend ndërsa e vendosni .


Qerpikët e rremë

Secili stil ka shirita magnetikë të cilët ngjiten në vijëzimin e syve magnetik për të mbajtur falsitetet tuaja në vend të sigurt.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, AMMONIUM ACRYLATES COPOLYMER, GLYCERIN, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, 1,2-HEXANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, C11-15 PARETH-7, POTASSIUM SORBATE, TETRASODIUM EDTA, +/-: CI 77499
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.