Home
Aroma
Amber Elixir
Amber Elixir Ujë i parfumuar

Përshkrim

Frymëzuar nga ngrohtësia, shkëlqimi dhe bukuria luksoze e qelibarit, kjo aromë tërheqëse sensuale, por e qetë, qëndron mbi lëkurën tuaj si një përkëdhelje e dobët. • Një aromë druri vanilike orientale me nota të rrushit të zi të shijshëm, heliotropi koketik dhe dru sandali të mrekullueshëm • Shishe elegante prej qelqi me shirita me një shirit dhe një kapak metalik të artë modern Rreth Amber Elixir Bask në ngrohtësinë e artë të qelibarit të çmuar. Një xhevahir i pasur që është joshës dhe misterioz.

Ndiqni udhëzuesin tonë të thjeshtë për rezultate perfekte…

  1. Spërkatni pak aromë në ajër dhe ecni drejt e në të.
  2. Aplikoni përsëri gjatë gjithë ditës për të rritur ndjenjat e mirëqenies.
  3. Përshtateni aromën tuaj sipas stinëve: një e lehtë në verë dhe një më e fortë në dimër.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, CITRAL, CITRONELLOL, PHENOXYETHANOL, GERANIOL, CI 47005, CI 16035, CI 42090
Çlironi sensualitetin tuaj të brendshëm me gurin e çmuar Amber dhe bukurinë e tij misterioze. Të njohur për joshjen e tyre, gurët e qelibarit ju bëjnë të ndiheni me sensualitet magjepsës. E krijuar nga Amberi më cilësor nga Deti Baltik, Amber Elixir Mystery zbulon sekretet e këtij guri të çmuar magjepsës.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.