Home
Aroma
Enigma
Enigma Ujë Tualeti

Përshkrim

Guxoni që të rezistoni. Lironi joshësen tuaj të brendshme, me zë kadifeje me një eliksir misteri të pastër për të dehur shpirtin.


  • Dizajn shishe me fytyrë që përfaqëson një flakë misterioze të dridhur
  • Rose e Zezë dhe Jasmine me Lulëzim të Natës bashkohen me sensualitetin e gjetheve Patchouli
Pë Enigman

Me intensitetin e saj të errët, ajo është mister për ata që e rrethojnë. Shënimet dehëse të trëndafilit të zi dhe jaseminit që lulëzon natën ju tërheq në magnetizmin e saj kokëfortë.


ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL
Me intensitetin e saj të errët, ajo është një mister për ata rreth saj. Notat intoksifikuese të trëndafilit të zi dhe jaseminit të natës ju tërheqin në një magnetizëm marramendës.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.