Home
Aroma
Eclat
Eclat Femme Weekend Ujë Tualeti

Përshkrim

Një aromë e gjallë, por elegante me lule, me shije frutash, jeshile. Së pari, hasni një shkëlqim ngazëllyes të Bergamotit me lëng, Redcurrant dhe Pjeshkës. Tjetra, përqafoni freskinë delikate dhe të gjelbërt të Green Sap, të thellë, si mjalti, si Centifolia Rose Absolute dhe Freesia e Bardhë me spec. Së fundmi, shijoni efektin e zgjatur, sensual, të qetë të muskëve dhe pyjeve.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.