Home
Aroma
Elvie
Elvie Ujë Tualeti

Përshkrim

Elvie Eau de Toilette është një simfoni harmonike e aromave. Aty ku fryma e natyrës ndërthur një buqetë me lule të bardha dhe një myshk të bardhë pluhur me aromën delikate të gjelbër të zambakut të luginës, që rritet me magji në zemër të pyllit skandinav.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, CITRAL, COUMARIN, ISOEUGENOL, GERANIOL, FARNESOL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 47005

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.