Home
Aroma
Giordani Gold
Giordani Gold Essenza Parfumi

Përshkrim

Kompozuar rreth notës ekskluzive të Oriflame Orange Blossom Luxury Essenza®, rrezatuesi Giordani Gold Essenza Parfum evokon luksin dhe mjeshtërinë e vërtetë nga shishja e saj e hollë prej qelqi, kapaku i saj i veshur me fletë të vërtetë ari në aromën e tij shumë të përqendruar dhe difuzive. Një parfum me lule druri premium që frymëzon një jetë të bukur.

ALCOHOL DENAT., PARFUM, AQUA, LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, ISOEUGENOL, FARNESOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.