Home
Hidratues trupi
Amber Elixir
Amber Elixir Perfumed Krema për trup

Përshkrim

Krem luksoz hidratues për trupin e parfumuar me bollëk me Amber Elixir ngrohtësisht joshëse, një aromë druri orientale tërheqëse me mandarinë, heliotrop dhe qelibar. Një përvojë e mrekullueshme e aromës vetëm ose për të plotësuar Amber Elixir Eau de Parfum tuaj.

Për lëkurë të butë dhe të bukur

  1. Vendoseni në lëkurën e pastruar pas banjës ose dushit.
  2. Përdorni në mënyrë të lirshme në të gjithë trupin.
  3. Përdorni me Amber Elixir Eau de Parfum për një aromë të qëndrueshme në të gjithë trupin.
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, PARFUM, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, DISODIUM EDTA, PALMITIC ACID, LINALOOL, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL SALICYLATE, ISOPROPYL MYRISTATE, LIMONENE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, PHENOXYETHANOL, CI 47005, CI 14700
Çlironi sensualitetin tuaj të brendshëm me gurin e çmuar Amber dhe bukurinë e tij misterioze. Të njohur për joshjen e tyre, gurët e qelibarit ju bëjnë të ndiheni me sensualitet magjepsës. E krijuar nga Amberi më cilësor nga Deti Baltik, Amber Elixir Mystery zbulon sekretet e këtij guri të çmuar magjepsës.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.