Home
Aroma
Eclat
Eclat Femme Ujë Tualeti

Përshkrim

Të nderuara për bukurinë dhe fuqinë e tyre delikate, lulet e jaseminit përbëjnë zemrën dhe shpirtin e kësaj parfume përrallore. Lulet u zgjodhën për shkëlqimin e tyre të jashtëzakonshëm dhe thelbin fisnik dhe kultivohen në shtëpinë historike të aromave të shkëlqyera në Grasse, Francë.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN, CITRAL, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 19140, CI 16035
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.