Home
Aroma
Joyce
Joyce Turquoise Ujë Tualeti

Përshkrim

Mbajeni kureshtjen tuaj dhe frymëzohuni nga ky Ujë Tualeti delikat.


Me një prekje të lehtë dhe të ajrosur për të sjellë në mendje një frymë të qetë, top notat me lëng kërcejnë me ëndje në një liqen të qetë me akordin e modës Nymphaea.


Paqësor, por edhe ngritës, duke lulëzuar në një mjegull të ëmbël, të butë, frymëzuese të përzierjeve të butë pastel.

Për rezultate optimale, hidhni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj - qafë ose dorë.

Notat e sipërme me lëng të manave të kuqe të butë, limonit dhe dardhës së ëmbël të freskët sjellin një spritz të freskët dhe të gazuar. Ndërsa zemra shfaqet, nektari i ngjashëm me mjaltin e akordit të modës me lule Nymphaea vallëzon bukur me petale jasemini dhe vjollcë të ëmbël pluhur, duke evokuar një ndjesi moderne të qetë. Zbutur me nota drusore qetësuese, tokëzuese të drurit të kedrit, miskut dhe drurit të qelibarit.


Familja e aromave

Lule-Fruity-Musky-Green


Shënim heroi

Marrëveshja Nymphaea


Histori me shënime heroi

Me një nektar të hollë të ëmbël dhe lotues të gojës, si mjalti, akordi Nymphaea sjell një shpërthim intensiv të freskisë dhe pjellshmërisë së butë të luleve në aromë. Ndërsa lulja e modës artistike çel mbi ujë, një frymëzim i qetë dhe i qetë lulëzon brenda jush, duke frymëzuar përzierje pastel të butë.


Shënimet kryesore

Shënimet kryesore: Manaferrat e Kuq, Dardha, Limoni

Shënime të zemrës: Nymphaea Accord, Violet, Jasmine

Shënimet bazë: Cedarwood, Musk, Ambery Woods

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, CITRAL, BENZYL BENZOATE, PHENOXYETHANOL, CI 42090
Dëshironi të jetoni një jetë të gjallë, krijuese? Kur fryma frymëzon, lërini të rrjedhin dhe ngasin valët e pasionit krijues. Zhyt veten në përvojat unike dhe pikturojeni jetën tuaj me ngjyra me treshen tonë të gazuar të aromave të Joyce!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.