Home
Aromat
Venture
Venture Ujë Toaleti

Përshkrim

Pushtoni frikën tuaj dhe prekni anën tuaj të guximshme me aromën e freskët dhe të pastër të Venture Eau de Toilette. Një nënshkrim i ftohjes së Peppermint jep një nxitje të menjëhershme të besimit, ndërsa Damiana Root dhe Cedarwood futin aspektet e sensualitetit, për të rrumbullakosur një aromë sa më mashkullore se sa jeni.

Pushtoni frikën tuaj dhe tregojini botës anën tuaj të guximshme me Venture EdT të freskët dhe të pastër. Një nënshkrim i ftohjes së Peppermint jep një nxitje të menjëhershme të besimit, ndërsa Damiana Root dhe Cedarwood futin aspektet e sensualitetit mashkullor.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, CITRAL, GERANIOL, FARNESOL, BENZYL BENZOATE, ISOEUGENOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 42090, CI 16035
Aromat Venture janë parfume aromatike të freskëta të frymëzuara nga eksploruesit urbanë me një dëshirë për jetën në qytet. Dhe ashtu si aspektet e ndryshme të qytetit, aromat Venture ndezin një goditje të ndryshme energjie. Ndihuni të gjallëruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.