Home
Aromat
So Fever
So Fever Him Ujë Tualeti

Përshkrim

Një aromë magnetikisht mashkullore me një intensitet dhe karakter që pasqyron një njeri të guximshëm me një natyrë pasionante. Një përzierje joshëse e erotizmit të pastër e vesh lëkurën me piri piri pimento, geranium bourbon dhe xhenxhefil druri të zjarrtë - një përbërje dehëse.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, FARNESOL, GERANIOL, CINNAMAL, CITRONELLOL, EUGENOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 17200, CI 42090
Sillni nxehtësinë e pasionit me parfumet So Fever Ecstatic për Gra dhe Burra. Varësuese, joshëse, ekstatike – aroma që do t'ju ndezin zjarrin dhe do t'ju lënë të ndezur. Këto aroma bashkohen me tensionin dhe transformojnë njëra-tjetrën.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.