Home
Aromat
Venture
Venture Power Ujë toaleti

Përshkrim

Venture Power EDT me nota kardamom të zi për një rritje energjike të besimit. Për njeriun që guxon të shtyjë kufijtë e tij.


Aroma fillon me prekje shkëlqyese, freskuese të bergamotit sicilian dhe notave të limonit për një nxitje të fortë fillestare. Kjo freski e agrumeve përmirësohet me notat ujore të një akordi detar.


Kardamom i zi pikant i përzier me notat aromatike të trumzës së kuqe dhe vjollcës përfundon tharjen e notave të paçulit dhe ambroksit me fuqi, ndërsa prekjet e drurit të sandalit i lënë një sensualitet nënshkrimit që është i papërmbajtshëm.

PËRBËRËS TË AROMËS HERO

SHËNIM KARDAMOM I ZI


3 PËRBËRËSIT KRYESOR TË AROMËS

Shënim i kardamomit të zi, bergamot sicilian, paçuli


TOP

Bergamot siciliane

Limon

Akorde detare


ZEMRA

SHËNIM KARDAMOM I ZI

Trumzë e kuqe

Gjethet vjollce


BAZË

Patçuli

Ambrox

Druri i sandalit


Historia e përbërësve

Kardamom i zi i njohur gjithashtu si Peshkopi i Erëzave është i fuqishëm dhe intensiv. Farat e kardamonit janë të njohura për aftësinë e tyre për t'u gjallëruar dhe Kardamomi i Zi, i cili thahet në zjarr të hapur, shton forcën e një aromash tymi. Me karakterin e tij intensiv dhe kokëfortë, ajo vendoset në kategorinë e erëzave "ngrohëse", së bashku me piper të zi, karafil dhe speca djegës.


Aroma Venture Power rrëmben nxitimin e energjisë dhe aromën e djegur të kardamomit të zi si një notë pikante me anë të drurit, të thata dhe lëkure për të përforcuar një nënshkrim të fortë mashkullor.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 17200
Aromat Venture janë parfume aromatike të freskëta të frymëzuara nga eksploruesit urbanë me një dëshirë për jetën në qytet. Dhe ashtu si aspektet e ndryshme të qytetit, aromat Venture ndezin një goditje të ndryshme energjie. Ndihuni të gjallëruar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.