Home
Aromat
Men's Collection
Men's Collection Dark Wood Ujë Tualeti

Përshkrim

Dark Wood Eau de Toilette mbështetet në notën nënshkruese të ngrohtë dhe mashkullore të drurit guaiac për të ofruar aurën e saj tokësore, joshëse. Përgatituni për këtë përvojë të errët me shkëlqim.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, FARNESOL, CITRONELLOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 19140, CI 42090

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.