Home
Aroma
Possess
Possess Ujë i Parfumuar

Përshkrim

E përjetshme, me fluska, por tepër joshëse, Possess Eau de Parfum mishëron joshjen provokuese të Kleopatrës, fuqitë legjendare të joshjes së së cilës e gjunjëzuan Mark Antonin. E shoqëruar me nota joshëse nga jolang ylang, kjo aromë e ndritshme seksi nuk lë askënd indiferent pasi hedh një magji tërheqëse hipnotike

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035

Aromat legjendare të inspiruara nga njerëzit legjendarë. Nënkupton fuqi dhe joshje, inspiruar nga përbërësit premium derisa notat e forta krijojnë një eksperiencë të paharrueshme aromatike. Sekreti i fuqisë së pashterrshme të Thorit është mollët e arta të Idunit. Me to, ajo i jep pavdekësi, rini, fuqi dhe forcë. Si mbrojtësi i vetëm i këtyre mollëve magjike, fati i tij është në duart e saj. Ky është sekreti i tyre. 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.