Home
Aroma
Lucia
Lucia Bright Aura Ujë Tualeti

Përshkrim

Rrezatoni feminitetin tuaj të ndritshëm. Lëreni shkëlqimin tuaj të shkëlqejë dhe t'u sjellë energji të tjerëve me këtë aromë të ndritshme dhe me lule. E frymëzuar nga legjenda suedeze e Lucia-s dhe e karakterizuar nga shkëlqimi i lules Forget-me-not, Lucia Bright Aura Eau de Toilette është krijuar për të krijuar një atmosferë të paharrueshme të feminitetit të shndritshëm.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Kjo aromë unike, e përjetshme dhe femërore fillon me nota të gazuara dhe të ndritshme të lëvozhgës së limonit të përzier me mollë jeshile me lëng dhe rrush pa fara të bardhë me gaz. Një atmosferë e shndritshme është e përbërë në zemër me shtresat intensive femërore të manjollës, bozhures së bardhë dhe akordit të luleve të harruara. Zemra është e mbështjellë në një shteg të butë të paharrueshëm me dru kedri, myshqe dhe prekje delikate qelibar.


Nota e aromës së heroit: Mos më harro

Lulja Forget-me-not gjendet duke u rritur në shumë kodra dhe brigje lumenjsh në Suedi. E konsideruar si një lule shumë këmbëngulëse dhe me një pamje magjepsëse, ajo është bërë legjendare për forcën e saj dhe aurën rrezatuese të verdhë-blu. Ky ishte frymëzimi për të krijuar një aromë që ndez energjinë e ndritshme femërore.


Nota kryesore e aromës: Rrush pa fara e bardhë, Forget-me-not, dru kedri


Sipër: Lëvozhga e limonit, mollë jeshile, akorde rrush pa fara e bardhë

Zemra: Magnolia, Mos harroni, Bozhure e Bardhë

Baza: dru kedri, qelibar, myshku

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL, FARNESOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 42090

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.