Home
Sprej për Trup & Deodorant
Possess
Possess Sprej i Parfumuar për Trup

Përshkrim

I përjetshëm, i shkëlqyeshëm, por shumë joshëse, Possess Eau de Parfum, në llak të parfumuar për trupin, mishëron joshjen provokuese të Kleopatrës, fuqitë legjendare të joshjes së së cilës e gjunjëzuan Mark Antonin. E mbushur me nota dehëse joshëse të ylang ylang-ut, kjo aromë seksi, me shkëlqim nuk lë askënd indiferent pasi jep një magji hipnotike tërheqëse.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

BUTANE, ALCOHOL DENAT., PROPANE, ISOBUTANE, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM, TRIETHYL CITRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, COUMARIN, FARNESOL, TOCOPHEROL

Aromat legjendare të inspiruara nga njerëzit legjendarë. Nënkupton fuqi dhe joshje, inspiruar nga përbërësit premium derisa notat e forta krijojnë një eksperiencë të paharrueshme aromatike. Sekreti i fuqisë së pashterrshme të Thorit është mollët e arta të Idunit. Me to, ajo i jep pavdekësi, rini, fuqi dhe forcë. Si mbrojtësi i vetëm i këtyre mollëve magjike, fati i tij është në duart e saj. Ky është sekreti i tyre. 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.