Home
Sprej për Trup & Deodorant
Giordani Gold
Mister Giordani Anti-perspirant Roll-On Deodorant

Përshkrim

Ky deodorant freskues kundër djersitjes është mënyra e përsosur për të zgjatur besimin tuaj të rafinuar mashkullor gjatë gjithë ditës. Me aromën spontane dhe sensuale të Mister Giordani, sharmi juaj rinor është elegant dhe i varur, duke shpërthyer nga karizma vezulluese si një buzëqeshje e parezistueshme.

Aplikojeni në sqetulla të pastra dhe të thata.

Mister Giordani kullon spontanitet të parezistueshëm me një karakter elegant. Aroma jashtëzakonisht e freskët prezantohet nga një kombinim i papritur i grejpfrutit dhe xhenxhefilit. Nënshkrimi i fortë dhe sensual është përmirësuar nga notat e barbarozës jeshile dhe piperit, të përziera me Vetiver Top që sjell freski moderne dhe të gjallë në një trashëgimi të rafinuar dhe mashkullore.


Familja e aromave: Aromatic Fougère

Nota hero: Vetiver Top

Vetiver Top, përbërësi hero i aromës së Mister Giordani, është një gjeneratë e re vetiveri novatore, vibruese. Me cilësinë e tij ekskluzive dhe të veçantë, Vetiver Top prezanton freski moderne në karakterin e rafinuar të aromës prej druri.


Notat kryesore:

Vetiver Top, Grapefruit, Geranium

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., ALUMINUM CHLOROHYDRATE, C12-13 PARETH-9, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BUTYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.