Home
Sprej për Trup & Deodorant
Glacier
Glacier Anti-perspirant Roll-On Deodorant

Përshkrim

Qëndroni të freskët për më gjatë me këtë deodorant anti-djersës që thahet shpejt, me mbrojtje kundër erës së trupit dhe një shpërthim emocionues freskie të akullt me ​​një aromë të freskët, mashkullore dhe ultra të freskët të frymëzuar nga emocioni i eksplorimit të një bote të humbur të ngrirë. Për njeriun me shpirt për aventurë. I testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni duke e rrotulluar në mënyrë të barabartë nën çdo krah.

Glacier fillon me nota të ftohta dhe të gazuara të frutave të agrumeve dhe një prekje nenexhik, e ndjekur me ananasin dhe notat e zemrës me lule të trëndafilit të ftohtë dhe Geraniumit. Aroma ultra e freskët përfundon me një përzierje mashkullore të ngrohtë dhe drunore.


FAMILJA E AROMAVE

Aromë freskuese


NOTAT HERO

Citron


Citron është vendas në Indi, një frut shumë i madh dhe i ndryshëm nga shumica e agrumeve në mënyrën se si është shumë i thatë me vetëm pak lëng brenda. Në vend të kësaj, lëkura e trashë përdoret për të krijuar vajin që gjendet në aromat.


NOTAT KRYESORE

Top: Citron

Zemra: Geranium

Baza: Wood

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., ALUMINUM CHLOROHYDRATE, C12-13 PARETH-9, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BUTYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE
Glacier është për mashkullin që kërkon kënaqësinë e aventurës. Një gamë e aromave joshëse të inspiruara nga momentet më joshëse në natyrë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.