Home
Kremë dite
Optimals
Optimals Age Revive krema e dites me SPF 15

Përshkrim

Ky krem ​​dite anti-plakje është formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës për të përmirësuar shenjat e dukshme të plakjes, me një fokus në ndihmën për të mbrojtur lëkurën nga agresorët mjedisorë siç janë ndotja dhe dëmtimi UV. Ekuilibri i duhur i ushqyesve të shëndetshëm të lëkurës si minerale, sheqerna dhe aminoacide nga Silver Birch Leaf, i përmirësuar me teknologjinë e fuqishme natyrore Multi Renewal8. Plus, Flavonoids nga Redcurrant të cilat ndihmojnë në parandalimin e plakjes së parakohshme për një lëkurë të fortë, elastike. Krenohet me një strukturë të lehtë dhe me shkëlqim xheli që thithet shpejt, duke lënë një lëkurë të lagur dhe të butë pasi të ndiheni.


Perdorimi:si mbrojtja juaj e përditshme për të mbrojtur lëkurën nga plakja e parakohshme
Ushqimet e lekures:Mineralet, sheqernat dhe aminoacidet nga gjethi i mështeknës argjendi / Flavonoids nga Redcurrant / Multi Renewal8 Technology
Si punon:synon shenja të shumta të plakjes me lëndë ushqyese të shëndetshme të lëkurës dhe origjinë natyrore Teknologjia Multi rinovuese8, që punojnë për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimi UV dhe plakja e parakohshme, ndërsa promovojnë hidratimin e lëkurës dhe rinovimin epidermik.
Si: Janë të pasura me antocianina të njohin mirë për aftësitë e tyre antioksiduese, ndihma në parandalimin e plakjeve të parakohshme për një lëkurë të fortë, elastike.
Ku: Në të gjithë fytyrën, duke shmangur zonën e syve.
Kur:Përdorni gjatë ditës. Vendoseni në lëkurën e pastruar, pas serumit.
Keshilla Optimal: Prisni që kremja të thithet plotësisht në lëkurë përpara se të vendosni përbërjen, për të siguruar një pamje të përsosur.

Ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjia e origjinës natyrore mbron dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme, punon për të zbuluar lëkurë të shëndetshme, me pamje më të re.

Minerale, sheqerna dhe aminoacide nga gjethi i mështeknës argjendi

Ndihmoni në shkëlqimin e lëkurës dhe parandaloni shfaqjen e njollave të errëta.


Multi Renovues

Kjo teknologji e veprimit të dyfishtë përfshin Polypeptides nga Winter Pea + Sterole bimore nga Sea Buckthorn, përmirëson qëndrueshmërinë / elasticitetin e lëkurës duke rritur sintezën e kolagjenit dhe elastinës dhe promovon një barrierë të shëndetshme të lëkurës.

PolluProtect

Një mburojë natyrore, mbrojtëse, e bërë me një polimer, ndihmon në parandalimin e shenjave të plakjes së parakohshme dhe mbron lëkurën nga ndotësit e dëmshëm dhe stresi mjedisor.


Flavonoids nga Redcurrant

Janë të pasura me antocianina të njohura mirë për aftësitë e tyre antioksiduese, ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme për një lëkurë të fortë, elastike.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, HOMOSALATE, OCTOCRYLENE, GLYCERIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BUTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, BEHENETH-25, DIMETHICONE, SQUALANE, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, POLYSORBATE 60, XANTHAN GUM, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM HYDROXIDE, PISUM SATIVUM EXTRACT, BIOSACCHARIDE GUM-4, BHT, SODIUM CITRATE, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.