Home
Kremë nate
Optimals
Optimals Age Revive kremë e Natës

Përshkrim

Kjo krem ​​natë kundër plakjes është formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës për të përmirësuar shenjat e dukshme të plakjes gjatë kohës që flini, duke ndihmuar në forcimin dhe rivendosjen e barrierës së lëkurës. Ekuilibri i duhur i ushqyesve të shëndetshëm të lëkurës si minerale, sheqerna dhe aminoacide nga gjethi i mështeknës argjendi, i përmirësuar me teknologjinë e fuqishme natyrale Multi Renewal8 Plus, vetitë ushqyese dhe rimbushëse të Acideve Yndyrore Omega-3 + Omega-6 nga Vaji i Linit ndihmojnë në qëndrueshmërinë e lëkurës me kalimin e kohës. Përmban një strukturë të pasur dhe të butë, që absorbohet shpejt, duke lënë një ndjesi të butë të lëkurës.

Përdoreni: në lëkurën e plakur, natën
Ushqimi i lekures:Minerale, sheqerna dhe aminoacide nga gjethe argjendi / Omega-3 + acide yndyrore Omega-6 nga vaji i lirit / teknologji multi rinovuese8
Si punon:synon shenja të shumta të plakjes me lëndë ushqyese të shëndetshme të lëkurës dhe origjinë natyrale Multi Renewal8 Technology, punon për të ndihmuar në ushqimin dhe forcimin e barrierës së lëkurës brenda natës.
Si:Vendosni një pikë në madhësi të bizeles në faqe, ballë dhe mjekër. Masazhojeni në mënyrë të barabartë, derisa kremi të thithet plotësisht.
Ku: Mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur zonën e syve.
Kur:Përdorni gjatë natës. Vendoseni në lëkurën e pastruar, pas serumit.
Optimal Tip:Pse të mos e filloni rutinën tuaj të natës pak herët? Kremrat e natës përthithen më ngadalë, me lëndë ushqyese që shkojnë thellë për të ndihmuar në rimbushjen gjatë gjithë natës. Jepini fytyrës tuaj kohën e nevojshme për të marrë mirësinë, në mënyrë që jastëku juaj të mos ketë nevojë. (Pikët e bonusit për aplikimin në qafën tuaj - gjithashtu ka nevojë për ushqim!)

Ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjia e origjinës natyrale ndihmon në ushqimin dhe forcimin e barrierës së lëkurës brenda natës, ndërsa ndihmon në rivendosjen dhe zbulimin e lëkurës së shëndetshme, me pamje më të re pas zgjimit.


Minerale, sheqerna dhe aminoacide nga gjethi i mështeknës argjendi

Help brighten skin and prevent the appearance of dark spots.


Multi Renovimi

Një teknologji e veprimit të dyfishtë që përfshin Polypeptides nga Winter Pea + Sterol bimore nga Sea Buckthorn, përmirëson qëndrueshmërinë / elasticitetin e lëkurës duke rritur sintezën e kolagjenit dhe elastinës, plus ndihmon në rimbushjen e barrierës së lëkurës dhe promovon rinovimin epidermik.Acidet yndyrore Omega-3 & Omega-6 nga Vaji i Lirit

Me veti ushqyese dhe rimbushëse që ndihmojnë për ta mbajtur lëkurën të fortë me kalimin e kohës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, CYCLOPENTASILOXANE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, PROPANEDIOL, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, SODIUM POLYACRYLATE, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL, PARFUM, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, PISUM SATIVUM EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CITRATE, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, +/-: CI 77891
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.