Home
Kremë për sy
Optimals
Optimals Age Revive Krema e syve

Përshkrim

Kjo krem ​​kundër plakjes së syve është formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës për të ndihmuar në uljen e shenjave të lodhjes, ndërsa ndriçon menjëherë zonën nën sy. Ekuilibri i duhur i ushqyesve të shëndetshëm të lëkurës, si Aescin një përforcues i mikroqarkullimit nga gështenja e kalit, që funksionojnë për të zvogëluar rrathët e errët dhe nën qeskat e syve. Përmban një strukturë të lehtë që thithet shpejt dhe ftohet gjatë kontaktit, duke i dhënë syve një ndjesi freskuese. Dhe lë lëkurë delikate të syve me një ndjesi të butë të lëkurës dhe shkëlqim të shkëlqyeshëm.


Perdorimi:në lëkurën e plakur, ose kur sytë tuaj duken të fryrë dhe të lodhur
Ushqimi i lekuresnë lëkurën e plakur, ose kur sytë tuaj duken të fryrë dhe të lodhur
Si funksionon: zvogëlon pamjen e rrathëve të errët dhe qeseve nën sy me lëndë ushqyese të shëndetshme të lëkurës. Plus, shkëlqen menjëherë rreth zonës së syve.
Si:Butësisht prekni pika të vogla në zonën e syve, derisa të thithen
Ku: Nën sytë, rreth kockave orbitale
KurPastrojeni para serumit ne mengjes dhe ne mrbremje
KeshillaOptimal :Nga të gjithë gishtat tanë, gishti unazor ushtron presionin më të butë. E bën zgjedhjen më të mirë për aplikimin e kremit në lëkurën delikate rreth zonës tuaj të syve.

Ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrore për të zvogëluar pamjen e rrathëve të errët dhe puffiness. Plus, shkëlqeni menjëherë zonën e syve.


Minerale, sheqerna dhe aminoacide nga gjethi i mështeknës argjendi

Ndihmoni në shkëlqimin e lëkurës dhe parandaloni shfaqjen e njollave të errëta.


Aescin, një përforcues i mikroqarkullimit nga Gështenja e Kalit

Punon për të zvogëluar qeskat e syve dhe pamjen e rrathëve të errët.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, ISONONYL ISONONANOATE, CYCLOHEXASILOXANE, SILICA, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, ISOHEXADECANE, CAPRYLYL GLYCOL, POLYSORBATE 80, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAFFEINE, MICA, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN OLEATE, AESCULUS HIPPOCASTANUM SEED EXTRACT, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, RIBES NIGRUM FRUIT EXTRACT, RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SUCROSE, SORBIC ACID, CI 77891
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.