Home
Serum & përforcues
Optimals
Optimals Age Revive Serumi

Përshkrim

Ky serum anti-plakje është formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës për të synuar shenja të shumta të plakjes, me një fokus në ndihmën për të zvogëluar vijat e holla dhe rrudhat. Bilanci i duhur i ushqyesve të shëndetshëm të lëkurës si Vitamina C nga Blackberry + Acid Hialuronik për të ri-shndërruar menjëherë dhe strukturën e lëmuar të lëkurës ndërsa siguron hidratim gjatë gjithë ditës. Plus, funksionon për të ndihmuar në minimizimin e pamjes së poreve. Ajo përmban një strukturë të lehtë që qetësohet në kontakt dhe e lë lëkurën të ndjehet e butë dhe të duket shkëlqyese.


Perdoret : në lëkurën e plakur, për t'u rigjeneruar dhe hidratuar.
Ushqen lekuren: Minerale, sheqerna dhe aminoacide nga gjethi i mështeknës së argjendit / Vitamina C nga ferri / acidi hialuronik
Si punon: synon shenja të shumta të plakjes me lëndë ushqyese të shëndetshme të lëkurës dhe teknologji me origjinë natyrale Multi Renewal8, duke punuar për të zvogëluar rrudhat dhe vijat e holla duke zbutur strukturën e lëkurës. Plus, acidi hialuronik ri-pompon menjëherë dhe hidraton lëkurën.
Si:Pomponi një herë, zbuteni në mënyrë të barabartë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Kur: Mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur sytë
Ku: Mëngjes dhe mbrëmje, pas pastrimit dhe para kremit tuaj hidratues.
Keshilla Optimal : Përshtatja ndaj një rutine të re mund të kërkojë kohë (këto lëndë ushqyese janë të fuqishme!) Nëse lëkura juaj ndihet e ndjeshme ndaj një produkti të ri, provoni të filloni ngadalë. Përdorni produktin çdo disa ditë, duke shkurtuar gradualisht kohën midis përdorimit, pasi lëkura juaj përshtatet me të gjitha të mirat.

Ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrore për të ndihmuar në arritjen e lëkurës së shëndetshme, me pamje më të re duke përmirësuar shenjat e shumta të plakjes.


Minerale, sheqerna dhe aminoacide nga Silver Birch Leaf

Ndihmoni në shkëlqimin e lëkurës dhe parandaloni shfaqjen e njollave të errëta.


Vitamina C from Blackberry

Punon për ta mbajtur lëkurën të ndriçuar dhe të lagur.


Acidi Hyaluronic

Me një aftësi për të thithur 1000x peshën e saj në ujë, kjo molekulë që rrit lagështinë ndihmon në rigjenerimin dhe hidratimin e lëkurës, duke promovuar një strukturë më të butë dhe më pak rrudha.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, BETAINE, NYLON-12, PEG-12 DIMETHICONE, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, CYCLOHEXASILOXANE, PARFUM, ISOHEXADECANE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, POLYSORBATE 80, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL, XANTHAN GUM, SILICA, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT, RUBUS FRUTICOSUS JUICE, SODIUM HYALURONATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.