Home
Kremë nate
Optimals
Optimals Even Out Kremë për Natë

Përshkrim

Kjo Krem Nate ndihmon në sigurimin e ushqimit thelbësor gjatë natës, duke punuar për ta bërë lëkurën tuaj të duket më e shkëlqyeshme pas zgjimit. Formuluar nga ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës, për të ndihmuar në zvogëlimin e pamjes së ngjyrosjes së lëkurës dhe parandalimin e njollave të errëta në të ardhmen. Me lëndë ushqyese të lëkurës duke përfshirë, Vitamina C dhe Acid salicilik nga Ekstrakt Meadowsweet dhe origjinë natyrore UniTone Technology. Plus, Acidet Yndyrore thelbësore nga Rosehip Oil të cilat ndihmojnë në plotësimin e barrierës së lëkurës brenda natës. Me një strukturë të pasur që thithet shpejt dhe lë një film ushqyes, hidratues.


Përdorni: për të ndihmuar në rimbushjen e barrierës së lëkurës brenda natës dhe parandalimin e njollave të errëta në të ardhmen.

Ushqimi i lëkurës: Vitamina C + Acid salicilik nga Ekstrakt Meadowsweet / Acidet Yndyrore Thelbësore nga Rosehip Oil / UniTone Technology

Si funksionon: me lëndë ushqyese që punojnë fort dhe me teknologji të fuqishme natyrale UniTone për të adresuar hiperpigmentimin si njollat ​​e errëta dhe toni i pabarabartë i lëkurës. Plus, Acidet Yndyrore nga Rosehip Oil, ndihmojnë për të rimbushur barrierën tuaj të lëkurës, është formuluar për të përmirësuar shkëlqimin gjatë kohës që flini.

Edhe Kremi për natën ndihmon në sigurimin e ushqimit thelbësor gjatë natës me lëndë ushqyese që punojnë fort. Ndërpreni përdorimin nëse ndodh acarim.


Si: Vendosni një pikë në madhësi të bizeles në faqe, ballë dhe mjekër. Masazhojeni në mënyrë të barabartë, derisa kremja të thithet plotësisht.

Ku: Mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur zonën e syve.

Kur: Përdorni natën. Vendoseni në lëkurën e pastruar, pas Serumit.


Këshillë optimale: Pse të mos filloni me rutinën tuaj të natës pak herët? Kremrat e natës mund të absorbohen më ngadalë, me lëndë ushqyese që shkojnë thellë për të ndihmuar në rimbushjen gjatë gjithë natës. Jepini fytyrës tuaj kohën e nevojshme për të marrë mirësinë, në mënyrë që jastëku juaj të mos ketë nevojë.

Ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë natyrale të fuqishme, për të ndihmuar në sigurimin e ushqimit thelbësor dhe për të ndihmuar në parandalimin e njollave të errëta në të ardhmen. Duke punuar për ta bërë lëkurën të duket më e shkëlqyeshme pas zgjimit.


Vitamina C + Acid salicilik nga Ekstrakt Meadowsweet - së bashku këto lëndë ushqyese të lëkurës ndihmojnë në zvogëlimin e njollave të errëta për një lëkurë të pastër, të barabartë.


Acidet Yndyrore Thelbësore nga Vaji i Rosehipit - Vaji i Rosehipit natyrisht përmban sasi të larta të Acideve Yndyrore Omega-3 dhe Omega-6, punon për të rimbushur barrierën e lëkurës brenda natës.


UniTone është një veprim i dyfishtë, teknologji me origjinë natyrore e cila punon për të ndihmuar në zvogëlimin dhe parandalimin e hiperpigmentimit si njolla të errëta, për të zbuluar një ton të ndritshëm dhe më të barabartë të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, CYCLOPENTASILOXANE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, PROPANEDIOL, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, SODIUM POLYACRYLATE, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, SUCROSE DILAURATE, STEARIC ACID, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, PALMITIC ACID, IMIDAZOLIDINYL UREA, POLYSORBATE 20, CARBOMER, DISODIUM EDTA, ROSA CANINA FRUIT OIL, PISUM SATIVUM EXTRACT, P-ANISIC ACID, RIBES GROSSULARIA FRUIT EXTRACT, SPIRAEA ULMARIA LEAF EXTRACT, SORBIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, +/-: CI 77891

Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.