Home
Kremë për sy
Optimals
Optimals Even Out Kremë për sy

Përshkrim

Kz krem ​​i lehtë dhe hidratues për sytë shkëlqen menjëherë nën sytë dhe rimbush këtë lëkurë delikate me lagështi. Duke përdorur bimë vendase në Suedi, ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës me Vitaminën C + Acid Salicilik nga Meadowsweet Extract dhe UniTone Technology, për të ndihmuar në zvogëlimin e pamjes së rrathëve të errët dhe në ndriçimin e zonës së syve. Plus, Flavonoids nga Yarrow ndihmojnë në zbutjen e kësaj lëkure delikate. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe i testuar dermatologjikisht.


Përdorni: për të zvogëluar rrathët e errët dhe për të ndriçuar nën sytë.

Ushqimi i lëkurës: ushqyesve shkëlqyes të lëkurës të Vitaminës C + Acid salicilik nga Ekstrakt Meadowsweet / Flavonoids nga Yarrow / UniTone Technology

Si funksionon: përbërësit e fortë të lëkurës dhe teknologjia e fuqishme natyrore UniTone ndihmojnë në zvogëlimin e pamjes së rrathëve të errët dhe madje edhe tonin e lëkurës, ndërsa Flavonoids nga bimët Yarrow ndihmojnë në zbutjen e zonës delikate të syve, për një çehre më të ndritshme, më të ndritshme.

Kremi për sytë Out Out menjëherë plotësohet me lagështi dhe shkëlqen lëkurën rreth syve, duke përdorur lëndë ushqyese të shëndetshme të lëkurës dhe teknologji të fuqishme natyrale. Ndërpreni përdorimin nëse ndodh acarim.


Si: Trokitni butësisht një pikë të vogël në zonën e syve, derisa të thithet.

Ku: Nën sytë, rreth kockave orbitale.

Kur: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit dhe para serumit.


Këshillë optimale: Nga të gjithë gishtat tanë, gishti unazor ushtron presionin më të butë. E bën zgjedhjen më të mirë për aplikimin e kremit në lëkurën delikate rreth zonës tuaj të syve.

Ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar ekuilibrin e duhur të ushqyesve të lëkurës dhe teknologji të fuqishme natyrore, për të zvogëluar pamjen e rrathëve të errët dhe hidratimin e syve nën sy. Bërë me lëndë ushqyese të shëndetshme të lëkurës dhe teknologji të fuqishme natyrore, të frymëzuar nga bimë të fuqishme vendase në Suedi.


Vitamina C + Acid salicilik nga Ekstrakt Meadowsweet

Lëndët ushqyese të lëkurës ndihmojnë në zvogëlimin e njollave të errëta për një lëkurë më të pastruar, madje. Me veti natyrore eksfoluese për të ndihmuar në rishfaqjen e lëkurës.


Flavonoide nga Yarrow

Përbërjet antioksiduese ndihmojnë në zbutjen e lëkurës delikate rreth syve.


UniTone

Një veprim i dyfishtë, teknologji me origjinë natyrore funksionon për të zvogëluar hiperpigmentimin si njollat ​​e errëta dhe parandalon formimin e njollave të errëta në të ardhmen - për të zbuluar një çehre më të ndritshme dhe më të ndritshme.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, DIMETHICONE, GLYCERIN, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, BETAINE, CETEARYL ALCOHOL, SILICA, PHENOXYETHANOL, BEHENETH-25, MICA, IMIDAZOLIDINYL UREA, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONOL, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, CAFFEINE, SUCROSE DILAURATE, SPIRAEA ULMARIA LEAF EXTRACT, CITRIC ACID, POLYSORBATE 20, ACHILLEA MILLEFOLIUM FLOWER EXTRACT, PISUM SATIVUM EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, P-ANISIC ACID, SORBIC ACID, CI 77891

Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.