Home
Serum & përforcues
Optimals
Optimals Even Out Serum

Përshkrim

Ky serum që rrit shkëlqimin përmban një strukturë të lehtë që ftohet gjatë kontaktit dhe përthithet shpejt. Duke përdorur bimë vendase në Suedi, ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar ekuilibrin e duhur të ushqyesve të lëkurës, të përmirësuar me teknologjinë e origjinës natyrore që punojnë për të zvogëluar dhe parandaluar hiperpigmentimin si njollat ​​e errëta. Me Teknologjinë UniTone dhe Vitaminën C + Acid Salicilik nga Ekstrakt Meadowsweet. Plus, vetitë natyrore eksfoluese të AHAs dhe Vitaminës C nga Qershia e ëmbël ndihmojnë në përmirësimin e shkëlqimit dhe barazisë së lëkurës. Lë lëkurën të ndjehet e hidratuar dhe e butë.


Përdorni: për të zvogëluar ngjyrën dhe për të zbuluar një shkëlqim rozë në lëkurën tuaj.

Ushqimi i lëkurës: Vitamina C + Acid salicilik nga Ekstrakt Meadowsweet / AHAs dhe Vitamina C nga Qershi e ëmbël / Teknologjia UniTone

Si funksionon: me lëndë ushqyese që punojnë fort dhe me teknologji të fuqishme natyrale UniTone për të adresuar hiperpigmentimin si njollat ​​e errëta. Plus, AHAs dhe Vitamina C nga Sweet Cherry ndihmojnë në përmirësimin e tonit dhe shkëlqimit të lëkurës.

Even Out Serum përmirëson shkëlqimin dhe butësinë e lëkurës, me lëndë ushqyese të shëndetshme të lëkurës dhe teknologji të fuqishme natyrshëm. Ndërpreni përdorimin nëse ndodh acarim.


Si: Pomponi një herë, lëmojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Ku: Mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur sytë.

Kur: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit dhe para kremit tuaj hidratues.


Këshillë optimale: Përshtatja për një rutinë të re mund të kërkojë kohë. Provo të fillosh ngadalë. Përdorni produktin çdo disa ditë, duke shkurtuar gradualisht kohën midis përdorimit, pasi lëkura juaj përshtatet me të gjitha të mirat.

Ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologji të fuqishme natyrale, për një lëkurë më të butë dhe më rrezatuese!


Vitamina C + Acid salicilik nga Ekstrakt Meadowsweet - së bashku këto lëndë ushqyese të lëkurës ndihmojnë në zvogëlimin e njollave të errëta për një lëkurë të pastër, të barabartë.


AHA dhe Vitamina C nga Sweet Cheery - me aftësi natyrore eksfoluese dhe veti të fuqishme antioksiduese, së bashku këto lëndë ushqyese të lëkurës ndihmojnë në përmirësimin e shkëlqimit dhe barazisë së lëkurës.


UniTone është një veprim i dyfishtë, teknologji me origjinë natyrore e cila punon për të ndihmuar në zvogëlimin dhe parandalimin e hiperpigmentimit si njolla të errëta, për të zbuluar një ton të lëkurës më të ndritshëm dhe më të barabartë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., DIMETHICONE, DISTARCH PHOSPHATE, PROPANEDIOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, MICA, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, SUCROSE DILAURATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, DIMETHICONOL, PARFUM, POLYSORBATE 20, ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER, SALICYLIC ACID, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, PISUM SATIVUM EXTRACT, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, P-ANISIC ACID, PRUNUS AVIUM FRUIT EXTRACT, SPIRAEA ULMARIA LEAF EXTRACT, SORBIC ACID, SAMBUCUS NIGRA FLOWER EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, GLUCOSE, LACTIC ACID

Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.