Home
Kremë për sy
Optimals
Optimals Hydra Radiance Krema e syve

Përshkrim

Ndriçoni sytë e lodhur me ushqim të ekuilibruar të lëkurës. Kjo krem ​​hidratues për sytë është formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës. Me lëndë ushqyese të shëndetshme të lëkurës dhe teknologji të origjinës natyrore për të zvogëluar pamjen e rrathëve të errët dhe syve të fryrë. Plus, Taninë dhe Acide Fenolike nga HOPS për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës delikate të syve. Përmban një strukturë të lehtë që freskon dhe ftoh kontaktin, duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar.


Krem hidratues për sytë, zvogëlon qeskat nën sy, zvogëlon rrathët e errët, për sy më të ndritshëm


Përdorni: për të ndriçuar pamjen e syve të lodhur dhe për të hidratuar lëkurën


Ushqimi i lëkurës: antioksidantë nga Ekstrakte të Bimëve Suedeze, përfshirë Polifenolët + Përbërjet Fenolike nga Arctic Roseroot / Tannins + Acidet Fenolike nga Hops / MoistureLockIn Technology


Si funksionon: zvogëlon pamjen e rrathëve të errët dhe syve të fryrë, ndërsa ndihmon në qetësimin e lëkurës delikate të syve me lëndë ushqyese të lëkurës që punojnë fort dhe teknologji të origjinës natyrale.

Si: Tendosni butësisht pika të vogla në zonën e syve, derisa të thahen.


Ku: Nën sytë, rreth kockave orbitale.


Kur: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit dhe para serumit.


Këshillë optimale: Nga të gjithë gishtat tanë, gishti unazor ushtron presionin më të butë. E bën zgjedhjen më të mirë për aplikimin e kremit në lëkurën delikate rreth zonës tuaj të syve.

Formuluar nga ekspertë të ushqimit të lëkurës, me ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrore për të ndriçuar, hidratuar dhe freskuar nën sy.


Antioksidantë nga Ekstrakte të Bimëve Suedeze, përfshirë Polifenole dhe përbërje Fenolike nga Arctic Roseroot. Këto lëndë ushqyese të lëkurës janë zgjedhur posaçërisht për t'iu përshtatur më mirë strukturës dhe punës për të ndihmuar në ruajtjen e një barriere të shëndetshme dhe funksionuese të lëkurës.


MoistureLockIn teknologji

Një teknologji e veprimit të dyfishtë, me Shea Butter dhe lagështues me origjinë natyrore, e formuluar për të ndihmuar në rimbushjen e barrierës së lëkurës dhe për të mbajtur lagështinë brenda lëkurës.


Tanina + Acide Fenolike nga HOPS

Këto lëndë ushqyese të lëkurës janë ideale për zonën delikate të syve me një aftësi për të ndihmuar në qetësimin dhe qetësimin e lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, PROPANEDIOL, COCOS NUCIFERA OIL, ISOPROPYL MYRISTATE, CETYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, DIMETHICONE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, SORBITAN STEARATE, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE, CARBOMER, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, CAPRYLYL GLYCOL, MICA, CERA ALBA, CAFFEINE, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED CASTOR OIL, COPERNICIA CERIFERA CERA, HUMULUS LUPULUS CONE EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
Kthejeni lëkurën e dehidratuar ose të thatë në një lëkurë të qetë, rrezatuese, me ushqimin e duhur të lëkurës. Optimals Hydra Radiance, ekuilibri i duhur i ushqyesve të lëkurës nga Ekstrakte Bimore Suedeze, i formuluar për të përmbushur nevojat e lëkurës së dehidratuar - për lëkurë më rrezatuese!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.