Home
Serum & përforcues
Optimals
Optimals Hydra Radiance Serumi

Përshkrim

Gati për të rikthyer shkëlqimin tuaj? Nga lëkura me ndjesi të thatë deri në errësirë, ky serum hidratues është formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës për të rritur shkëlqimin natyral të lëkurës. Bilanci i duhur i lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrore, duke siguruar hidratim 24 orë të lëkurës të provuar klinikisht. Përmban një format ultra-të lehtë, xhel, që freskon dhe freskon lëkurën në kontakt, duke e lënë lëkurën të duket e shëndetshme me një strukturë të lëmuar si saten.


serum hidratues, lekure e bute, lekure rrezatuese, lekure me pamje te shendetshme


Përdorni: për të hidratuar dhe për ta lënë lëkurën të duket e errët, jo e shurdhër

Ushqimi i lëkurës: antioksidantë nga Ekstrakte të Bimëve Suedeze, duke përfshirë Polifenole + Vitaminë A, vitaminë C, Vitaminë E nga Cloudberry / Sheqernat nga Blueberry / MoistureLockIn Technology

Si funksionon: me lëndë ushqyese dhe teknologji të zellshme të lëkurës për të hidratuar intensivisht lëkurën dhe për të rritur shkëlqimin, duke ju lënë me një fytyrë të shëndetshme dhe lëkurë të butë.

Si: Pomponi një herë, lëmojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë të pastër dhe të thatë.


Ku: Mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur sytë.


Kur: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit dhe para kremit tuaj hidratues.


Këshillë optimale: Serumet mund të japin një shtim shtesë të rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën, me sasi të përqendruara në doza të vogla. Ndërsa ata mund të ndjehen ultra-hidratues, ato nuk janë krijuar për të zëvendësuar kremin tuaj hidratues. Në fakt, shtresimi i kremit tuaj të fytyrës sipër do të ndihmojë në mbylljen e serumit dhe optimizimin e përfitimeve të tij

Formuluar nga ekspertë të ushqimit të lëkurës, me ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrale për të hidratuar intensivisht dhe për ta lënë lëkurën të duket e shëndetshme, e freskët, e butë dhe e shkëlqyeshme!


Antioksidantë nga Ekstrakte të Bimëve Suedeze, duke përfshirë Polifenole dhe Vitamina A, C, E nga Cloudberry. Këto lëndë ushqyese të lëkurës janë zgjedhur posaçërisht për t'iu përshtatur më mirë strukturës dhe punës për të ndihmuar në ruajtjen e një barriere të shëndetshme dhe funksionuese të lëkurës.


MoistureLockIn teknologji

Një teknologji e veprimit të dyfishtë, me Shea Butter dhe lagështues me origjinë natyrore, e formuluar për të ndihmuar në rimbushjen e barrierës së lëkurës dhe për të mbajtur lagështinë brenda lëkurës.


Sheqernat nga boronicat

Boronicat po shpërthejnë nga mirësia dhe njihen për aftësitë e tyre antioksiduese. Sheqernat nga boronicat janë më të shquar për mbajtjen e ujit për të ndihmuar në mbajtjen e lagështisë së lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, OLETH-20, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, PARFUM, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, DMDM HYDANTOIN, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE, ASCORBYL GLUCOSIDE, RUBUS CHAMAEMORUS SEED EXTRACT, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SORBIC ACID
Kthejeni lëkurën e dehidratuar ose të thatë në një lëkurë të qetë, rrezatuese, me ushqimin e duhur të lëkurës. Optimals Hydra Radiance, ekuilibri i duhur i ushqyesve të lëkurës nga Ekstrakte Bimore Suedeze, i formuluar për të përmbushur nevojat e lëkurës së dehidratuar - për lëkurë më rrezatuese!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.