Home
Bazë & Topcoat
THE ONE
THE ONE Pro Wear Top Coat për terje të shpejt dhe të shëndetshme

Përshkrim

Zgjatni jetëgjatësinë e manikyrës tuaj dhe mbushni thonjtë tuaj. Projektuar për të parandaluar copëtimin dhe jep një shkëlqim jashtëzakonisht të shkëlqyeshëm.

Aplikoni manikyrin e dëshiruar si zakonisht. Kur të thahet plotësisht, aplikoni shtresën e sipërme sipër ngjyrës. Përdoreni si hapin e fundit në rutinën tuaj të llakut të thonjve.

The ONE PRO WEAR Quick Dry & Plumping Top Coat përdor 3-në-1 Shield Action, i projektuar për të zgjatur jetën e manikyrës tuaj dhe për të ngopur thonjtë tuaj. Shine Enhancing Film Former krijon një shkëlqim jashtëzakonisht të shkëlqyeshëm në majë të llakut tuaj. Mbushni thonjtë tuaj!

Të gjithë Përbërësit
BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, ACRYLATES COPOLYMER, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, ETOCRYLENE, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, CI 60725
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.