Home
Kremë nate
Optimals
Optimals Hydra Radiance Light krema e natës

Përshkrim

Jepini lëkurës së thatë hidratimin gjatë natës që i nevojitet. Kremi i natës Hydra Radiance është provuar klinikisht për të rivendosur hidratimin e lëkurës gjatë kohës që flini. Ky krem ​​hidratues hidratues është formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës, me ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrale. Përmban minerale Aqua për të ndihmuar në përmirësimin e funksionit të barrierës. Energjizon në mënyrë efektive lëkurën brenda natës ndërsa ekuilibron shkëlqimin e fytyrës. Dhe përmban një strukturë xheli që absorbohet shpejt, duke ju lënë me lëkurë të butë dhe të freskët në mëngjes.


lëkurë e hidratuar, lëkurë e butë, kujdes i lëkurës për lëkurë të çarë dhe të thatë


Përdorni: për të hidratuar dhe ekuilibruar shkëlqimin e fytyrës

Ushqimi i lëkurës: antioksidantë nga ekstrakte bimore suedeze, përfshirë vitaminën A nga algat me ngjyrë jeshile-kafe / minerale Aqua / MoistureLockIn Technology

Si funksionon: me ushqyesit e fortë të lëkurës dhe teknologjinë e origjinës natyrale për të ndihmuar në përmirësimin e funksionit të barrierës dhe rivendosjen e hidratimit të lëkurës, duke e lënë lëkurën të matur dhe të butë.

Si: Vendosni një pikë në madhësi të bizeles në faqe, ballë dhe mjekër. Masazhojeni në mënyrë të barabartë, derisa kremi të thithet plotësisht.


Ku: Mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur zonën e syve.


Kur: Përdorni natën. Vendoseni në lëkurën e pastruar, pas serumit.


Këshillë optimale: Po kërkoni një krem ​​nate që është hidratues, por nuk ndihet i rëndë? Ky krem ​​nate mburret me një strukturë të lehtë që punon po aq shumë sa çdo krem ​​hidratues më i pasur për të rivendosur hidratimin e lëkurës, kështu që ju të mund të zgjoheni me një lëkurë të bukur.

Formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës, me ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrore, i jep energji lëkurës brenda natës dhe provuar klinikisht se rikthen hidratimin e lëkurës.


Antioksidantë nga Ekstrakte të Bimëve Suedeze, duke përfshirë Vitaminën A nga Algat Brown-Green. Këto lëndë ushqyese të lëkurës janë zgjedhur posaçërisht për t'iu përshtatur më mirë strukturës dhe punës për të ndihmuar në ruajtjen e një barriere të shëndetshme dhe funksionuese të lëkurës.


MoistureLockIn teknologji

Një teknologji e veprimit të dyfishtë, me Shea Butter dhe lagështues me origjinë natyrore, e formuluar për të ndihmuar në rimbushjen e barrierës së lëkurës dhe për të mbajtur lagështinë brenda lëkurës.


Aqua minerale

Dihet se përmirësojnë funksionin e barrierës dhe aktivitetin qelizor, i cili ndihmon në mbrojtjen, ushqimin dhe rivendosjen e hidratimit të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ISOHEXADECANE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, ISONONYL ISONONANOATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, STEARYL ALCOHOL, SQUALANE, CAPRYLYL GLYCOL, CETYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, LAMINARIA DIGITATA EXTRACT, SACCHAROMYCES/MAGNESIUM FERMENT, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT, BHT
Kthejeni lëkurën e dehidratuar ose të thatë në një lëkurë të qetë, rrezatuese, me ushqimin e duhur të lëkurës. Optimals Hydra Radiance, ekuilibri i duhur i ushqyesve të lëkurës nga Ekstrakte Bimore Suedeze, i formuluar për të përmbushur nevojat e lëkurës së dehidratuar - për lëkurë më rrezatuese!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.