Home
Kremë dite
Optimals
Optimals Hydra Radiance Rich Krema e dites

Përshkrim

Kjo krem ​​hidratues dite është formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës për të ushqyer dhe qetësuar lëkurën, ndërsa ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga stresuesit mjedisorë si ndotja. Ekuilibri i duhur i ushqyesve të shëndetshëm të lëkurës, i forcuar me origjinë natyrore MoistureLockIn Technology, e bën atë një krem ​​hidratues ideal për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Përmban një strukturë freskuese që absorbohet shpejt, duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe e mbrojtur.


kujdesi për lëkurën për lëkurën e ndjeshme dhe të thatë, lëkurën e hidratuar, ushqen lëkurën, hidratuesin hidratues


Përdorni: për të hidratuar dhe qetësuar lëkurën e thatë dhe të ndjeshme


Ushqimi i lëkurës: përbërje antioksiduese nga Heather, përfshirë Acidet Fenolike, Fenolët, Flavanolët dhe Katekinat / Vitamina E, Vitamina C, Vitamina B6, B5, B3 koktej / MoistureLockIn Technology / PolluProtect


Si funksionon: hidraton dhe ushqen intensivisht lëkurën me lëndë ushqyese që punojnë fort dhe teknologji të origjinës natyrale.

Si: Duke përdorur një pikë në madhësi të bizeles, vendoseni në faqe, ballë dhe mjekër. Masazhojeni në mënyrë të barabartë, derisa kremja të thithet plotësisht.


Ku: Në të gjithë fytyrën, duke shmangur zonën e syve.


Kur: Përdorni gjatë ditës. Vendoseni në lëkurën e pastruar, pas serumit.


Këshillë optimale: Pika bonus për të mos harruar të lagni qafën tuaj, ka nevojë edhe për hidratim! (Uni juaj i ardhshëm do t'ju falënderojë.)

Formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës, me ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrale, për të siguruar hidratim intensiv dhe afatgjatë, ndërsa ushqen lëkurën.


Me ekstrakte bimore suedeze, duke përfshirë një dhuratë të komponimeve antioksiduese nga Heather. Këto lëndë ushqyese të lëkurës janë zgjedhur posaçërisht për t'iu përshtatur më mirë strukturës dhe punës për të ndihmuar në ruajtjen e një barriere të shëndetshme dhe funksionuese të lëkurës.


Koktej Vitamina E, C, B3, B5, B6 - ndihmon në ringjalljen dhe mbrojtjen e lëkurës ndërsa siguron zbutje shtesë për të promovuar lëkurë të butë dhe të butë.


MoistureLockIn teknologji

Një teknologji e veprimit të dyfishtë, me Shea Butter dhe lagështues me origjinë natyrore, e formuluar për të ndihmuar në rimbushjen e barrierës së lëkurës dhe për të mbajtur lagështinë brenda lëkurës.


PolluProtect

Një mburojë natyrore, mbrojtëse, e bërë me një polimer, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga faktorët e dëmshëm mjedisorë si ndotja.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, HYDROGENATED POLYDECENE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, BETAINE, CETEARYL ALCOHOL, TRIETHYLHEXANOIN, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, CAPRYLYL GLYCOL, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, XANTHAN GUM, NIACINAMIDE, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, BIOSACCHARIDE GUM-4, CALLUNA VULGARIS FLOWER EXTRACT, CASTANEA SATIVA SEED EXTRACT, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PYRIDOXINE HCL, TOCOPHERYL ACETATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SILICA
Kthejeni lëkurën e dehidratuar ose të thatë në një lëkurë të qetë, rrezatuese, me ushqimin e duhur të lëkurës. Optimals Hydra Radiance, ekuilibri i duhur i ushqyesve të lëkurës nga Ekstrakte Bimore Suedeze, i formuluar për të përmbushur nevojat e lëkurës së dehidratuar - për lëkurë më rrezatuese!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.