Home
Kremë nate
Optimals
Optimals Hydra Radiance Rich Krema e nates

Përshkrim

Jepini lëkurës së thatë ushqimin e natës që i nevojitet. Kremi i natës Hydra Radiance do të bëjë që ju të zgjoheni për një lëkurë të shndritshme, të lëmuar, të zhdërvjellët dhe të shëndetshme me shkëlqim deri në mëngjes. Ky krem ​​hidratues hidratues është ideal për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Formuluar nga ekspertët e ushqimit të lëkurës, me ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrore për t'i dhënë lëkurës hidratim të vazhdueshëm dhe për të ndihmuar në forcimin e barrierës së lëkurës brenda natës. Përmban një strukturë të pasur që absorbohet shpejt dhe lë lëkurën të ndihet e freskët dhe e mbrojtur.


kujdesi për lëkurën për lëkurën e thatë, lëkurën e hidratuar, lëkurën me shkëlqim, qetësoni dhe qetësoni lëkurën


Përdorni: për të hidratuar dhe ushqyer lëkurën


Ushqimi i lëkurës: përbërje antioksiduese nga Heather, duke përfshirë Acidet Fenolike, Fenolët, Flavanolët dhe Katekinat / Taninat formojnë Gështenjë të ëmbël / Teknologji MoistureLockIn


Si funksionon: siguron hidratimin gjatë gjithë natës dhe ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës me lëndë ushqyese të lëkurës që punojnë fort dhe teknologji të origjinës natyrale.

Si: Vendosni një pikë në madhësi të bizeles në faqe, ballë dhe mjekër. Masazhojeni në mënyrë të barabartë, derisa kremja të thithet plotësisht.


Ku: Mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur zonën e syve.


Kur: Përdorni natën. Vendoseni në lëkurën e pastruar, pas serumit.


Këshillë optimale: Pse të mos filloni me rutinën tuaj të natës pak herët? Lëreni lëkurën tuaj të thithë të gjitha mirësitë, në mënyrë që jastëku juaj të mos ketë nevojë. Kremrat e natës mund të absorbohen më ngadalë, me lëndë ushqyese ushqyese të lëkurës që ndihmojnë në rimbushjen gjatë gjithë natës. (Pikët e bonusit për aplikimin në qafën tuaj - gjithashtu ka nevojë për ushqim!)

Formuluar nga ekspertë të ushqimit të lëkurës, me ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të lëkurës dhe teknologjisë së origjinës natyrale, hidraton dhe ushqen intensivisht gjithë natën - për një lëkurë me shkëlqim të shëndetshëm, të lëmuar, të butë, të shëndetshëm në mëngjes.


Me Ekstraktet e Bimëve Suedeze, duke përfshirë një dhuratë të komponimeve antioksiduese nga Heather. Këto lëndë ushqyese të lëkurës janë zgjedhur posaçërisht për t'iu përshtatur më mirë strukturës dhe punës për të ndihmuar në ruajtjen e një barriere të shëndetshme dhe funksionuese të lëkurës.


MoistureLockIn teknologji

Një teknologji e veprimit të dyfishtë, me Shea Butter dhe lagështues me origjinë natyrore, e formuluar për të ndihmuar në rimbushjen e barrierës së lëkurës dhe për të mbajtur lagështinë brenda lëkurës.


Taninet nga Gështenja e ëmbël

Gështenjat e ëmbla janë veçanërisht të pasura me vitamina, minerale dhe antioksidantë. Në këtë formulim, taninet ndihmojnë në tonifikimin e lëkurës, duke promovuar një ndjenjë të freskët të lëkurës në mëngjes.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ISONONYL ISONONANOATE, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., DISTARCH PHOSPHATE, BETAINE, DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CYCLOPENTASILOXANE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CYCLOHEXASILOXANE, THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM CITRATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYALURONATE, CALLUNA VULGARIS FLOWER EXTRACT, CASTANEA SATIVA SEED EXTRACT, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
Kthejeni lëkurën e dehidratuar ose të thatë në një lëkurë të qetë, rrezatuese, me ushqimin e duhur të lëkurës. Optimals Hydra Radiance, ekuilibri i duhur i ushqyesve të lëkurës nga Ekstrakte Bimore Suedeze, i formuluar për të përmbushur nevojat e lëkurës së dehidratuar - për lëkurë më rrezatuese!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.