Home
Toner & Sprej
Optimals
Optimals Comforting Toner fytyre

Përshkrim

Plotësoni pastruesin tuaj me një toner për kondicionimin e lëkurës për të qetësuar dhe ushqyer lëkurën tuaj të sapo pastruar. Formuluar nga ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës, ky locion tonifikues rrëshqet në lëkurë me një strukturë pa peshë pa alkool, duke hequr çdo gjurmë të fundit të përbërjes që pastrimi mund të lërë pas, ndërsa ekuilibron nivelet e hidratimit të lëkurës. Ndihmon që lëkura të ndjehet menjëherë e freskuar dhe e butë. Me lëndë ushqyese të lëkurës, përfshirë vitaminat B3, B5 nga Tërshëra, e njohur për të ndihmuar në qetësimin dhe lehtësimin e lëkurës.


Toneri për kondicionimin e lëkurës, zbut, ushqen, hidraton, qetëson

Më i miri :kushdo që ka nevojë për lagështi shtesë
Teksture:locion pa peshë, tonifikues për pas pastrimit
Përfitime shtese: ushqen, rehaton, qetëson, zbutet dhe ndihmon në rritjen e shkëlqimit të lëkurës dhe ekuilibrin e niveleve të hidratimit
Ushqyes i lekures: vitaminat B3, B5, nga vetitë qetësuese të lëkurës Oats / Panthenol
Si & Kur:Shpërndani disa pika të tonerit në një jastëk pambuku, fshijeni butësisht butësisht mbi lëkurë të pastër dhe të thatë. Shmangni zonën e syve. Nuk ka nevojë për shpëlarje.
Ku: Në fytyre,shmangni syte
Këshilla Optimale : Për përfitime shtesë nga ftohja dhe qetësimi, provoni ta mbani tonerin tuaj në frigorifer (mundësisht në një zonë të caktuar për kujdesin e lëkurës, me kapak të mbyllur fort) dhe nxirreni atë vetëm disa minuta para se ta përdorni.

Plotësoni pastruesin tuaj me këtë locion tonifikues të pasur me lëndë ushqyese. Ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë formuluar një përzierje ushqyese të vitaminave B3 dhe B5 nga tërshëra, përbërës të njohur për të ndihmuar lagështimin, zbutjen dhe qetësimin e lëkurës edhe të thatë.

B3 and B5 nga Tershera

Këto lëndë ushqyese të rëndësishme dihen që ndihmojnë në qetësimin dhe lehtësimin e lëkurës.

Panthenol

Pasi të aplikohet në lëkurë, shndërrohet në vitaminë B5, e cila ndihmon në qetësimin dhe rimbushjen e lëkurës, duke e bërë atë të ndjehet e butë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, C12-13 PARETH-9, PANTHENOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, ACHILLEA MILLEFOLIUM FLOWER EXTRACT, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SORBIC ACID
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.