Home
Aromat
Soul
Soul Focus Ujë Tualeti

Përshkrim

Ndjehuni të pathyeshëm nga thelbi. Ata thonë se forca e vërtetë vjen nga thelbi, kështu që bëjeni Soul Focus Eau de Toilette shkëndijen tuaj të brendshme. Kjo aromë jashtëzakonisht mashkullore kombinon gjallërinë e notave të piperit të zi dhe bergamotit me aromën ngrohëse të qelibarit dhe lëkurës. Gjithçka që ju nevojitet për t'u ndjerë i ndezur dhe i pamposhtur.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

Kjo aromë lëkure e gjelbër me drurë hapet në notat e piperit të zi, bergamotit dhe barbarozës – duke nisur intensitetin që në aroma e parë. Një takim mashkullor midis gjetheve të vjollcës dhe livandës më pas krijon një zemër të ngrohtë të aromës. Intensiteti dhe ngrohtësia vazhdojnë në një notë bazë të fortë ku qelibar i tymosur dhe druri i kedrit shkrihen me lëkurën.


Familja e aromave

Woody Green Leather


Nota hero

Black Pepper


Historia e notave hero

Për të intensifikuar me të vërtetë aromën, ishte thelbësore të shtoni nota shumë pikante në parfum. Piperi i zi ishte zgjedhja perfekte. Nga kjo aromë e gjallë, ekipi i parfumerëve mund të injektojë një ndjenjë të veçantë freskie – e gjitha duke shtuar intensitetin dhe ngrohtësinë e aromës.


Notat kryesore

Top notat: Black Pepper, Bergamot, Geranium

Zemra e notave: Violet Leaves, Lavender

Notat bazë: Smokey Amber, Cedar Wood, Leather

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, COUMARIN, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BENZYL BENZOATE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 17200, CI 42090, CI 19140

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.