Home
Pastrues
Optimals
Optimals Clarifying Pastrues Kremoz

Përshkrim

Pastroni rrugën tuaj për një lëkurë me shkëlqim dhe me pamje të shëndetshme! Ky pastrues kremoz pastron thellësisht dhe butësisht lëkurën me një strukturë të butë të butë, që shndërrohet në shkumë kur masazhohet me ujë. Formuluar nga ekspertët e nutricionistit të lëkurës, ajo sqaron lëkurën dhe përmirëson shkëlqimin e lëkurës tashmë pas larjes së parë. Përfshin Flavonoids nga Wild Pansy, të cilat ndihmojnë për të qetësuar lëkurën. Freskohet menjëherë dhe ndihmon që lëkura të ndjehet e butë dhe e butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe i testuar dermatologjikisht.


përmirëson shkëlqimin, zbut,sqaron, pastrim të thellë dhe të butë

Më i mire: plakja e lëkurës dhe njollat ​​e errëta
Teksture: pastrues i butë, krem ​​që shkumon në ujë
Përfitime shtesë:pastrim i thellë dhe i butë për një çehre më të barabartë, rrezatuese
ushqyes i lëkures:Flavonoidet nga Wild Pansy për të qetësuar / Glicerina ndihmon në zbutjen
Si & Kur:masazhoni një sasi të vogël pastrues në lëkurë të lagur deri në një minutë, shpëlajeni tërësisht me ujë, pastaj thajeni lëkurën. Përdorni mëngjesin dhe mbrëmjen.
Ku: në fytyrë, duke shmangur zonën e syve
Këshilla Optimale:Nëse shqetësimi juaj është një ton i pabarabartë i lëkurës, atëherë kjo pastrues i butë dhe i butë është zgjedhja juaj e përsosur! Formshtë formuluar me ekuilibrin e duhur të ushqyesve të lëkurës për të pastruar butësisht lëkurën, ndërsa ndihmon në sqarimin dhe përmirësimin e shkëlqimit të lëkurës.

Ky pastrues krem ​​për shkumë pastron thellësisht dhe butësisht lëkurën. Formuluar për të ndihmuar në sqarimin dhe përmirësimin e shkëlqimit të lëkurës. Përfshin Flavonoids nga Wild Pansy të njohur për vetitë e tyre qetësuese.

Flavonoids nga Wild Pansy

Agjentë të fortë antioksidantë të njohur për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës.

Glycerin

Një lagështues që tërheq dhe mban lagështirën në sipërfaqen e lëkurës që ndihmon në parandalimin e dehidrimit dhe zbutjen e lëkurës tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, GLYCOL DISTEARATE, CARBOMER, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, ARACHIDYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, DISODIUM EDTA, ARACHIDYL GLUCOSIDE, SUCROSE DILAURATE, SPIRAEA ULMARIA LEAF EXTRACT, VIOLA TRICOLOR EXTRACT, POLYSORBATE 20, PISUM SATIVUM EXTRACT, GLUCOSE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, P-ANISIC ACID, SORBIC ACID
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.