Home
Pastrues
Optimals
Optimals Deep Xhel Pastrues

Përshkrim

Pastroni rrugën tuaj për një lëkurë me pamje të shëndetshme - pa ndotje dhe papastërti të përditshme! Ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës kanë zhvilluar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese të shëndetshme të lëkurës, të dizajnuara për të pastruar lëkurën dhe për të hequr poret. Ky format xhel në shkumë pastron thellë dhe butë, me një formulë që përmban rruaza të thërrmueshme, të mbushura me vaj bajame. Këto kapsula janë krijuar për t’u hapur, pasi masazhoni butësisht lëkurën tuaj gjatë pastrimit, duke lëshuar një sasi të vogël vaji për të ndihmuar në zbutjen e lëkurës dhe për të parandaluar atë të ndihet e thatë. Plus, përfshin Acidet e Frutave dhe Vitaminën C nga Luleshtrydhet, shtresues natyralë që ndihmojnë për të rritur shkëlqimin e lëkurës dhe për ta lënë lëkurën të ndihet menjëherë e freskuar!


Pastron thellë, pastron lëkurën, çliron poret, zbutet, ndihmon në rritjen e shkëlqimit

Më i mirë:pastrim i thellë, ideal për lëkurë të ashpër
Teksture:Xhel me rruaza të thërrmueshme, çliruese të vajit - shndërrohet në shkumë me ujë
Përfitime shtese: heq bllokimin e poreve dhe rrit shkëlqimin e lëkurës
ushqyes i lëkures:Acidet e frutave dhe Vitamina C nga Luleshtrydhet / Kapsulat e buta me vaj bajame
Si & Kur:masazhoni një sasi të vogël pastrues në lëkurë të lagur deri në një minutë, shpëlajeni tërësisht me ujë, pastaj thajeni lëkurën. Përdorni mëngjesin dhe mbrëmjen.
Ku : në fytyre,shmangni vendin rreth syve
Këshilla Optimale: Ekstraktet e acideve të frutave në këtë pastrues dihet se kanë aftësi natyrore astringjente dhe shtresuese që punojnë së bashku për t'ju ndihmuar të ju japin një lëkurë të lëmuar dhe të ndezur! Provoni të kaloni disa momente shtesë në zona të bllokuara ose të prishura, siç janë hunda, nofulla dhe mjekra - dhe lëreni këtë pastrues të jetë hapi juaj i parë drejt një çehre më të shkëlqyeshme!

Një pastrues xhel për shkumë që përmban rruaza të thërrmueshme që lëshojnë vaj, formuluar nga ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës për të pastruar lëkurën dhe për të hequr poret. Përmban Acidet e Frutave dhe Vitaminën C nga Luleshtrydhet me veti antioksiduese dhe eksfoluese për të ndihmuar në rritjen e shkëlqimit të lëkurës.

Fruit Acids dhe Vitamin C prej Luleshtrydheve

Acidet e frutave kanë veti natyrore shtresuese që ndihmojnë në forcimin e shkëlqimit të lëkurës dhe zbutjen e lëkurës, ndërsa Vitamina C dihet se ndihmon në ndriçimin dhe energjinë e toneve të shurdhër.

Soft Kapsula me vaj bajame

Rruaza të thërrmueshme, blu që përmbajnë vaj bajame. Këto kapsula që çlirojnë vaj hapen gjatë pastrimit dhe ndihmojnë në zbutjen e lëkurës dhe ndihmojnë në parandalimin e ndjenjës së thatësisë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, ACRYLATES COPOLYMER, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PHENOXYETHANOL, OLETH-20, PROPANEDIOL, PARFUM, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM HYDROXIDE, DMDM HYDANTOIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, ALGIN, FRAGARIA VESCA FRUIT EXTRACT, RIBES NIGRUM FRUIT EXTRACT, LECITHIN, CAPRYLYL GLYCOL, CALCIUM CHLORIDE, CHONDRUS CRISPUS POWDER, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CI 77891, CI 74160
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.